Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Darmowe usługi / Tworzenie portfolio

DARMOWA Sesja slubna - Kraków i okolice

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darmowasesjaslubna.eu

darmowasesjaslubna.eu jest offline 



Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 1





PostWysłany: Wto Cze 03, 2014 11:17 am    Temat postu: DARMOWA Sesja slubna - Kraków i okolice Odpowiedz z cytatem
Darmowa Sesja Ślubna

Oferuję wykonanie sesji fotograficznej podczas Waszego Ślubu i to całkowicie za darmo. Mogę wykonać dla Was zdjęcia podczas przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, zabawy weselnej lub przyjęcia oraz, co pewnie Was najbardziej interesuje, podczas sesji plenerowej.

Dlaczego za darmo ? Ponieważ zbieram zdjęcia do mojego portfolio ślubnego, żeby mieć co pokazać przyszłym Parom Młodym . Fotografią zajmuję się od kilku lat, ale była to głównie fotografia bardziej użytkowa ( fotografia wnętrz, wirtualne spacery ). W galerii możecie oglądnąć zdjęcia jakie „popełniłem” podczas innych darmowych sesji ślubnych oraz prywatnie.

Jakie są realne koszty ? Jeżeli bierzecie ślub w Krakowie lub naprawdę bliskiej okolicy, to koszty wynoszą „ZERO”. Jeżeli będę musiał dojechać trochę dalej, to zawsze proszę o zwrot kosztów paliwa.

Otrzymacie ode mnie zdjęcia na płytce CD, wszystkie obrobione graficznie i przygotowane do wywołania. Jeżeli będziecie chcieli album w postaci fotoksiążki, to mogę zaprojektować dla Was fotoksiążkę u wybranego producenta.

DLA WAS:

Zdjęcia na płycie CD
Projekt fotoksiążki (do 20 kartek) – sam projekt

DLA MNIE

Zdjęcia do portfolio;
Możliwość publikacji Waszych zdjęć na mojej stronie WWW;
Dodatkowe doświadczenie;

KONTAKT:
[b]darmowa.sesja.slubna@gmail.com[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email



Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Darmowe usługi / Tworzenie portfolio Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner