Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Moda ślubna

takie same suknie :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madda

madda jest offline 



Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 15





PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote]ta sama suknia na różnych osobach moze wygladac zupelnie inaczej, bo tu inne kwiaty,,inna fryzura, inny maikjaz, dodatki itp[/quote] heh nie ma to jak truizm, ja mysle że każdy powinien prymierzyć swoją sukienke
_________________
Till I am
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Luelle
Początkujący
Luelle jest offline 



Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 114

Skąd: Kraków



PostWysłany: Czw Gru 30, 2010 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ja akurat miałam tak że spotkalismy się ze znajomymi mojego R.i ogólnie oni zaręczyli się pół roku po nas bo ta dziewczyna ogólnie troszkę dziwna bardzo chciała już wziąć ślub a jej luby niekoniecznie i motywowała go mówiąc że Twój najlepszy kumpel się zaręczył i to z młodszą laską niż ja blbblele chodziło jej o mnie;) a wiemy to od jego siostry... no nic mnie to w sumie lotto:) ale własnie na tym spotkaniu ja jej mówie że chciałabym księżniczkową blba że R bez ramiączek że to że tamto a one że jak wogóle bez ramiączek że księzniczkowa to okropna beza itd... ślub mieli w lipcu wystąpiła dokładnie w takiej z tiulowym dużym dołem bez ramiączek hehe:) a ja jeszcze mam taką sprawę że kuzyn bierze dwa tyg przede mną i jednak nie chciałabym aby miała podobną sukienkę... ale jak będzie to się okażeSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Moda ślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner