Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Rozmowy na luzie

Wspólne zainteresowania w związku
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonymous
Gość











PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
dla mnie wspólne zainteresowania w związku są jak dwie osoby rozmawiają o tym co zjedzą? kiedy to zjedzą? i gdzie to zjedzą? Very Happy Very Happy nie od dziś wiadomo że przez żołądek do serca. Smile
Powrót do góry



J0ann01

J0ann01 jest offline 



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 4





PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Na pewno to ważne byłam w związku z facetem w którym byłam zakochana po uszy dopóki nie zaczęliśmy spędzać wspólnie więcej czasu i okazało się że lubimy zupełnie różne filmy, muzykę itp. i robi się problem chcesz wspólnie obejrzeć razem film ale nic się nie da wybrać żeby obojgu pasowało, wspólne słuchanie muzyki też dramat. I w pewnym momencie okazuje się że macie kompletnie różne poglądy na życie, nic was tak na prawdę nie łączy poza fizycznością. Dramat tak się nie da żyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulina88

paulina88 jest offline 



Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 3



Wiek: 43

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 12:13 am    Temat postu: zainteresowania Odpowiedz z cytatem
dobrze mieć coś wspólnego co lubi się razem z partnerem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonymous
Gość











PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja wychodzę z założenia, że jeśli nie ma wspólnych zainteresowań w związku to nic nie stoi na przeszkodzie by się kochać i brać ślub Smile Znam przypadki kiedy pary łączyły się ze sobą mając kompletnie inne zainteresowania i przetrwały - w przeciwieństwie do tych które posiadały ze sobą bardzo dużo wspólnego.
Powrót do góry
Arlika
Początkujący
Arlika jest offline 



Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 37





PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mamy wspólne zainteresowania i jest ich sporo

podroże ( praktycznie co roku wybieramy się na jakaś wycieczkę we dwoje w jakieś ciekawe miejsce)
spacery
bieganie
jak również gra na instrumentach

Oboje gramy na keyboardzie. https://pianostore.pl/keyboardy Mąż mnie w to wkręcił. Myślałam wczesniej,ze nauczenie się gry w późniejszym wieku nie jest możliwe, jest to jednak jedynie kwestia wprawy.

Ostatnio zmieniony przez Arlika dnia Pon Kwi 01, 2019 1:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bemerka
Początkujący
Bemerka jest offline 



Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 45





PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
My również mamy wspólne zainteresowania. Jest to bardzo ważne bo dzieki temu mozna razem spędzać czas. Interesujemy się historią, tak więc często jak wybieramy się na wakacje to wybieramy jakieś ważne historyczne miejsca, w których wydarzyły się ciekawe rzeczy....

Każde z nas również ma swoje zainteresowania

Maż interesuje się piłką ręczną
Jeśli chodzi o mnie to jest to filatelistyka Przepiękne są naczki z Orchideą https://znaczkopol.pl/znaczki/orchidea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Rozmowy na luzie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner