Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdjęcia i video ślubne

Teledysk ślubny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alone1

alone1 jest offline 



Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 5





PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 7:20 pm    Temat postu: Teledysk ślubny Odpowiedz z cytatem
Witam
Pisałem już w innym dziale, bo generalnie do forum sprowadziło mnie zapytanie o suknię ślubną - nie będę już opisywał bo nie chcę dublować tematu, w każdym razie do tematu zamieszczalem filmik z pytaniem o nietypową suknię ślubną z tego teledysku ślubnego. Oprócz mojego pierwzego zapytania mam jeszcze jedno. Chodzi o film ślubny, czy możecie polecić, jakieś studia co zajumją się filmowaniem wesel ale na poziomie tych z filmiku poniżej byle nie Marry Me Studio (ci z filmiku) niestety mieli już zajęty termin a moja siostra - bo o nią chodzi uparła się, że ma być coś w ten deseń.
Dzięki dzięki dzięki. Aha i plis bez tekstów ze to reklama etc bo inaczej nie ma co w gole zamieszcać postów, pytac ani nic.... Dzięki

[url]https://www.youtube.com/watch?v=bZV9nxZDHOE[/url]
_________________
Aktualnie szukam sukni ślubnej dla siostry jako prezent, dodatkowo kamerzysty na wesele żeby zrobił jakiś sensowny film ślubny, a nie chałturę w postaci: kotlet wujaszka z wąsem czyli filmowanie wesela....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdjęcia i video ślubne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner