Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Już po Ślubie

Komu się nie udało...?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kicislawQ23
Początkujący
kicislawQ23 jest offline 



Dołączył: 12 Kwi 2012
Posty: 154


Data ślubu: 02-06-2012
Wiek: 35

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
to ja coś dorzuce od sieebie, też byłam w długoletnim związku ( 5,5 roku) , który był raczej regresywny.. ,roztaliśmy się , teraz od ponad roku jestem z moim słonkiem - bierzemy ślub dokłądnie dwa m-c po rocznicy , a znamy się 2 lata. Rodzina pukała się po głowie , że za szybko etc .. ja wierze ,że to moja druga połowka , moja częśc duszy zagubiona w innym ciele Smile rzecz jasna nie 24 na dobę jest kolorowo - ale najwazniejsze ,że oboje potrafimy wyciągnać wnioski i ręke do siebie Rolling Eyes Życzę wszystkim powodzenia Wink
_________________
[url=http://www.wyjdzzamnie.pl][img]http://www.wyjdzzamnie.pl/suwaczki/suwaczek-8008.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



anulka3105

anulka3105 jest offline 



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 3


Data ślubu: 06.30.2012
Wiek: 43

PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Witam!!! Ja kiedys mialam jak mi sie wydawalo piekny zwiazek,mialam wszystko co chcialam,bylam kochana i bardzo szanowana przez faceta,czasami az za bardzo, Kazdy sie pytal gdzie ty go znalazlasc,tylko moj najblizszy przyjaciel powiedzial mi czy Ty nie widzisz ze jestes zamknieta w klatce on Ci nie pozwala abys znalazla sobie prace, abys spotykala sie ze znajomymi,z nim tak,ale najlepiej z jego przyjaciolmi,wiec zaczelam sie blirzej przygladac mojemu zwiazkowi. Chcialam zaznaczyc ze to byl facet po przejsciach,mial nieudany zwiazek z ktorego zostala mu corka. Gdy w koncu znalazlam przce w sklepie odziezowym,przychodzil codziennie mnie sprawdzac,albo dzwonil,a jak uslyszal jakis meski glos w sklepie,to momet sie w nim pojawial,na weselu mojego brata zabronil mi sie z kim kolwiek tanczyc,zrobil mi awanture ze popatrzylam sie na mojego kuzyna i sie do niego usmiechnelam,ale kochalam go nosil mnie na rekach nawet w miejscu publicznym,on nie patrzyl na to ze ktos jest i patrzy na nas dla niego liczylo sie to ze bylam tylko ja.Rozmawialam z nim pare razy na ten tema,on mi zawsze odpowiadal ze nie widzi poza mna swiata,ze bardzo mnie kocha i dla tego. Chcielismy wziasc slub, wiec postanowil poinformowac o tym matke swojego dziecka,i nie zapomne jednego telefonu ktory ona wykonala do mnie ze postara sie o to zeby to byl moj najgorszy dzien w zyciu,i tak od tej pory zaczela nam przeszkadzac w zwiazku, zeby uciec od tych problemow wybralismy sie w gory do kuzynostwa mojego chlopaka i tam czekala na mnie niespodzianka, zareczyny,oczywiscie w dniu zareczyn pokucilismy sie o to ze rozmawialam z jego kuzynem ktory byl zaznaczam zonaty duzej niz zawsze a jeg przy mnie nie bylo. Nie wyczymalam to byl koniec naszego zwiazku,Z dnia na dzien zrezygnowalam z przcy kupilam bilet i wyjechalam,tam poznalam swojego meza przy ktorym oddycham spokojnie.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonymous
Gość











PostWysłany: Pią Lip 12, 2013 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wiem coś o tych toksycznych związkach. Moja dziewczyna też chciała mieć mnie tylko dla siebie na nic nie pozwalała, spotykać się ze znajomymi, nic...
Powrót do góry
Sylwiczka
Hobbysta forumowy
Sylwiczka jest offline 



Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 16734
Pomocy: 15
Skąd: Bergen
Data ślubu: 30 wrzesnia 2016
Wiek: 38

PostWysłany: Pią Lip 12, 2013 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dużo nas, dużo...
Ja też zerwałam zaręczyny, bo zwyczajnie jakoś tak... No... Przestałam go kochać? A moze nigdy nie kochałam? Jedno co mnie dręczy to to, ze wiem, ze on mnie bardzo kochał i bardzo go skrzywdziłam, może kiedyś dane mi będzie go przeprosić...
_________________
[b]"Bardziej lubię siebie, kiedy mam Cię obok." Sylwia&Petter-26.12.2014[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sandra166

Sandra166 jest offline 



Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 1


Data ślubu: 19.07.2015


PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Eva - trochę niepoważne Twoje podejście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pianistka

Pianistka jest offline 



Dołączył: 15 Lut 2019
Posty: 7

Skąd: Gorzów Wielkopolski

Wiek: 33

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ciężko czytać takie tematy zaraz przed ślubem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Już po Ślubie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner