Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zaręczyny

Moje wspomnienia ;)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cwaniak_
Ekstra nawiedzony
cwaniak_ jest offline 



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 10512
Pomocy: 5
Skąd: śląskie
Data ślubu: 07.07.2012
Wiek: 35

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 10:44 pm    Temat postu: Moje wspomnienia ;) Odpowiedz z cytatem
Dziś właśnie mija 10 dni od tego dnia, a ja dopiero się zebrałam za swój wątek. Z przyjemnością sobie wszystko jeszcze raz przypomnę Smile

K. musiał się nieźle nachodzić i nadenerwować, podczas szukania pierścionka(najpierw nie było jubilera, który robi wg wzoru, potem, jak się znalazł okazało się, że pierścionek z wzorem ma niewiele wspólnego). Potem się napracował, żeby namówić mnie na wyjazd nad morze na weekend. Z początku nie chciałam, ale warto było Laughing

Zajechaliśmy na miejsce, znaleźliśmy pole namiotowe itp, obiad, kąpiel w morzu...a wieczorem spacerek na zachód słońca, na który się spóźniliśmy Laughing a w dodatku we Władysławowie na plaży zachodu nie widać Wink Na plaży oczywiście tłumy. K. cierpliwie poczekał, aż 4 pijanych czubków sobie pójdzie, potem coś mi zaczął wkręcać, że idzie do toalety, dziwnie się tłumaczył to już byłam prawie pewna, co kombinuje Wink Widziałam, że przy wejściu na plażę sprzedawali róże, więc odwróciłam się w stronę morza, żeby nie psuć niespodzianki Wink i czekałam. Po chwili kątem oka zauważyłam, że on rozmawia z obcymi ludźmi(powiedział, co chce zrobić i dał im aparat), potem podszedł do mnie, kazał mi wstać, dał kwiatka, uklęknął...w tym momencie słyszałam wszystko tylko nie jego. Ludzie bili brawo, krzyczeli, gwizdali, ciągle słyszałam 'co powiedziała? powiedziała tak?'. Szok totalny. Co mówił...chyba coś, że chce ze mną spędzić resztę życia i w końcu zapytał, czy za niego wyjdę. Nic nie odpowiadałam, nie potrafiłam Shocked Więc powtórzył pytanie. Odpowiedziałam 'tak', założył mi pierścionek na palec. Pamiętam bardzo dobrze, że strasznie się trząsł. Aż mną rzucało, jak mnie przytulił. Stresował się biedak.
Potem otworzyliśmy winko, które w drodze na plażę kupiliśmy, a które nam nie smakowało Laughing posiedzieliśmy jeszcze chwilę, a tu parę metrów od nas fajerwerki strzelają Razz nie było ich dużo, ale byliśmy w totalnym szoku, że taki zbieg okoliczności nam się trafił.

A potem to już poszliśmy na miasto, dostałam obiecywany plastikowy pierścionek (cały czas mnie straszył, że taki dostanę i wtedy się okaże, czy naprawdę go kocham Razz), poszliśmy na najlepsze na świecie zapiekanki.

Trochę się rozpisałam...ale było super Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG



Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner