Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zaręczyny

Olguś i jej zaręczyny ;-)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olguś
Wkręcony
Olguś jest offline 



Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 683
Pomocy: 2
Skąd: Wrocław
Data ślubu: 21 maj 2011
Wiek: 37

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 9:29 am    Temat postu: Olguś i jej zaręczyny ;-) Odpowiedz z cytatem
To może ja tak trochę opowiem jak to było Wink.

Mieszkamy ze sobą już 3 lata i w tym roku zaprosiliśmy swoje rodzina na śniadanie wielkanocne Wink. Ja mam 4 rodzeństwa Filip 3 więc ludzi było sporo. Z mojej strony mama Dorota, tata Rafał, starsza siostra Karolina z mężem Karolem i dziećmi Kasią i Kacprem, starszy brat Mateusz z żoną Magdą i córeczką Julią, dwójka młodszego rodzeństwa Magda i Mariusz oraz dziadkowie ze strony mamy Halina i Marian i ze strony taty Krystyna i Zenek. Ze strony Filipa byli rodzice Dorota i Waldek, starszy brat Szymon z dziewczyną Olą, młodsza siostra Hania z mężem Wojtkiem i synem Damianem i młodszy brat Maciek. Czyli było 25 osób i to samej najbliższej rodziny Very Happy. W niedziele pogada była prześliczna więc zdecydowaliśmy, że obiad zjemy na dworze. Dzieci biegały w poszukiwaniu jajek czekoladowych a dorośli rozmawiali o sprawach ważnych i mniej ważnych. I w pewnym momencie Julka przybiegła do nas i powiedziała że musi nam coś pokazać. Okazało się, że mała znalazła kosz pełen róż z napisem dla Olgi. Aż zaniemówiła Wink. Pośród tych róż było maleńkie pudełeczko i serce mi podskoczyło. Poczułam wtedy Filipa rękę na ramieniu i ususzyłam najwspanialsze słowa na świecie „Czy zostaniesz moją żoną?” Nie zapomnę tego do końca życia. Cała rodzina biła brawo, tylko mała Julka była niepocieszona bo to ona miała wyjść za wujka Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner