Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Wakacje

Jak przekonać faceta do wyjazdów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalina84
Nałóg
michalina84 jest offline 



Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 4379
Pomocy: 1
Skąd: Kozienice
Data ślubu: 05.07.2008 :))
Wiek: 39

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
kompletnie nie wiem jak Ci doradzic bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji.... ale metoda na zaklepanie i i powiedzenie mu o tym po fakcie wydaje mi sie zla ...jesli chodzi o wycieczkofoba Smile
hmm moze sproboj poszukac przyczyny ... a np. mialam problem zeby G. w pewnej kwestii ale to to byl skutek tego ze jego ojciec tak sie zachowywal... moze rodzice Twojego narzeczonego nie za czesto gdzies z nim jezdzili... skoro najbardziej lubu tv i kilkuminutowe spacery to moze nie lubu zbednego kontaktu z ludzmi... moze go krepuja ludzie...albo ma ich dosc bo spotyka sie z nimi w pracy i po niej chce miec spokoj Smile pogadaj z nim dlaczego nie chce pojechac.... i nadmien ze Ty tez masz swoje potrzeby, ze jestescie mlodzi i kiedy bedziecie zwiedzac swiat jak nie teraz ?Smile uswiadom mu ze zwiazek to kompromis.... on swoim zachowaniem zmusza cie to rezygnacji ze swoich marzen ... teraz jeszcze mozesz pojechac z rodzicami a co bedzie po slubie? jesli teraz tego nie ruszysz to potem bedzie po jablkach Smile najwazniejsze poznac przyczyny jego zachowania... bo uwierz mi to nie jest normalne... on musi miec jakis problem z tymi wyjazadmi ...sprobuj sie dowiedziec jaki
_________________
[url=http://daisypath.com][img]http://daisypath.com/pic/2009/11/05/FOnz.jpg[/img][img]http://davf.daisypath.com/9of6p1.png[/img][/url]
[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/Jokwp2.png[/img][/url] • •[img]http://s2.pierwszezabki.pl/036/0360649a0.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG



Wiolka:)
Zaangażowany
Wiolka:) jest offline 



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 381
Pomocy: 1
Skąd: Łańcut
Data ślubu: 24.10.2009
Wiek: 37

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
eks chlopak mojej przyjaciolki tak mial,nawet nie zdazylismy sie go o cos zapytac,a ten sie juz nie zgadzal. tylko ze jem chodzilo glownie o pieniadze,bo na wszystko mu bylo szkoda(wkoncu bylo mu szkoda nawet na paliwo do auta,zeby jezdzic do mojej kolezanki) noi sie rozstali
wiec moze Twojemu facetowi tez chodzi o pieniadze,skoro planujecie slub i chce cos zaoszczedzic? ale nie twierdze ze az tak bardzo jak w podanym wyzej przykladzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
paulina7
Ekspert
paulina7 jest offline 



Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 7577
Pomocy: 12


Wiek: 33

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
przez ostatnie dni trochę go rozgryzłam. Prawdą jest jak pisałyście, że jego rodzice nigdy nigdzie nie zbierali dzieci. Dzieci miały pomagać w gospodarstwie a nie zajmować się bzdurami. W tym aspekcie się różnimy, bo moi rodzice od wczesnych lat zabierali mnie i później siostrę na wycieczki - choćby na niedzielę do pobliskich miasteczek itd.
Janusz nie odczuwa potrzeby wyjazdów, poznawania nowych miejsc itp... A szkoda, bo czasem fajnie zmienić otoczenie.

Pieniądze też... Do wesela rok, Janusz stara się odłożyc jak najwięcej.

Co do moich rodziców - wcześniejsze wspólne wyjazdy mu nie przeszkadzały... Ale zawsze były jednodniowe.Może bał sie perspektywy mieszkania z nimi Smile

A co podróży poślubnej, to naprawdę nie muszę jechać gdzieś daleko, chociaż różne miejsca mi sie marzą... Ważne, żeby z nim.

Mam nadzieję, że mój kochany przyszły mąż, przez ten rok i 2 dni jakie zostały do ślubu trochę się wyrobi i zaczniemy jeździć choćby na jednodniowe lub weekendowe wycieczki...
_________________
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/piu3flw1k3o6vuhd.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elmoasds
Początkujący
elmoasds jest offline 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 145
Pomocy: 1
Skąd: wrocław, kielce
Data ślubu: 25.08.2007
Wiek: 41

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Może wypróbuj taką metodę aby jechac tam gdzie pogłebi swoje zainteresownia. , np. jak lubi egzotyczne zwiezrzeta to chocby do zoo. Jeśli na takich wycieczkach znajdzie coś dla siebie to może zmieni się jego podejście. Możecie jeżdzic też z bliską wam parą , przy okazji weselej jak i na benzynie troszke taniej.
_________________
[img]http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007082501301330.png[/img]

Miłosć ogarnia całe życie kobiety, jest jej więźniem i jej niebem.... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiolka:)
Zaangażowany
Wiolka:) jest offline 



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 381
Pomocy: 1
Skąd: Łańcut
Data ślubu: 24.10.2009
Wiek: 37

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
no wlasnie,ze znajomymi to zawsze jakos inaczej i luzniej niz z rodzicami Smile wiem to po swoim Arku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
paulina7
Ekspert
paulina7 jest offline 



Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 7577
Pomocy: 12


Wiek: 33

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
może coś uda nam się podziałać Smile po kilku rozmowach wyjazd tylko we dwoje zaczyna mu się podobać Smile i bynajmniej nie o zwiedzanie maista tu chodzi Smile
_________________
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/piu3flw1k3o6vuhd.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiolka:)
Zaangażowany
Wiolka:) jest offline 



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 381
Pomocy: 1
Skąd: Łańcut
Data ślubu: 24.10.2009
Wiek: 37

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
w takich sytuacjach takie obietnice zazwyczaj pomagaja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Madzialena
Ultra fanatyk
Madzialena jest offline 



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 15155
Pomocy: 45




PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="paulina7"]może coś uda nam się podziałać Smile po kilku rozmowach wyjazd tylko we dwoje zaczyna mu się podobać Smile i bynajmniej nie o zwiedzanie maista tu chodzi Smile[/quote]
Laughing he he Wink kusicielka Cool

my tak się wybieramy od maja do Nałęczowa, i w końcu się wybieramy, jakoś w przyszłym tygodniu, i ja tak sobie myślałam, czy by go nie namówić na nocleg w Kazimierzu Dolnym, w miejscu, do którego pojechaliśmy jako znajomi, a wróciliśmy jako para Wink a on mi wczoraj wysyła link do jakiegoś obiektu noclegowego Wink czyta w moich myślach, chyba Mr. Yellow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelina
Ultra fanatyk
andżelina jest offline 



Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 15415
Pomocy: 55
Skąd: śląskie
Data ślubu: 3.07.2010
Wiek: 35

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nam też się kilka razy tak zdarzyło, ze ja o czymś myślałam a on mi to samo zaproponował Wink Fajnie tak poczuć, że ktoś czyta ci w myślach i rozumie bez słów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
andżelina
Ultra fanatyk
andżelina jest offline 



Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 15415
Pomocy: 55
Skąd: śląskie
Data ślubu: 3.07.2010
Wiek: 35

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="WIOLA"]. Może pokaż mu jakieś zdjęcia z miejsc gdzie chciałabyś jechać w książce albo internecie, opowiedz mu jakieś ciekawostki może to pomoże. [/quote]

Ja tak namówiłam mojego K. na wyjazd nad jezioro żywieckie - pokazałam mu na zdjeciach górę Żar, zapory, elektrownię w Porąbce, rowerki wodne, jezioro... No i pojechaliśmy, był zachwycony moim pomysłem.

Tylko ja go nie muszę na siłę wyciągać. On lubi podróże. My zaś mamy problem z zaplanowaniem czegoś konkretnego. Jesteśmy tak zabiegani, że jak przychodzi weekend, to nie chce nam się myśleć gdzie by tu pojechać, bo w wyjeździe musimy mieć jakiś cel. W przypadku Porąbki były to te atrakcje, które mu na fotkach pokazałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WIOLA
Ekspert
WIOLA jest offline 



Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 7026
Pomocy: 4


Wiek: 41

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Widzę andżelina że mamy podobne pomysły hehe. Jeśli chodzi o górę Żar to mój obok mieszka i mnie sam tam zabrał w Porąbce też jest fajnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelina
Ultra fanatyk
andżelina jest offline 



Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 15415
Pomocy: 55
Skąd: śląskie
Data ślubu: 3.07.2010
Wiek: 35

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja kilkakrotnie byłam w tamtych okolicach, na Żarze byłam pierwszy raz jak jeszcze kolejki linowej nie było. Były mojej siostry miał tam domek letniskowy i dosyć często tam bywaliśmy. Bardzo mi się tam podobało i koniecznie chciałam tamte okolice pokazać mojemu Smile W Żywcu był, ale Żaru nie zwiedził. Wycieczka się udała Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WIOLA
Ekspert
WIOLA jest offline 



Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 7026
Pomocy: 4


Wiek: 41

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ogólnie cały Beskid Żywiecki uważam za bardzo atrakcyjny turystycznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulina7
Ekspert
paulina7 jest offline 



Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 7577
Pomocy: 12


Wiek: 33

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="Wiolka:)"]w takich sytuacjach takie obietnice zazwyczaj pomagaja Smile[/quote]

heh, z rodzicami by nic z tego nie wyszło Smile pewnie dlatego nie chciał jechać. Jak coś konkretnego zdecydujemy to się pochwalę Smile
_________________
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/piu3flw1k3o6vuhd.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzialena
Ultra fanatyk
Madzialena jest offline 



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 15155
Pomocy: 45




PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
o, mała zmiana planów Mr. Yellow
Nałęczów/Kaziemierz - wymieramy się w poniedziałek, ale bez noclegu, a w czwartek do Wawy jedziemy połazić Wink nie dał się namówić na spotkanie 1.08, niestety Confused
i prawdopodobnie 3-10 jezioro, ale to zależy, czy domek będzie wolny jakiś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Wakacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner