Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Pomoc ślubna

świadkowo - jak bliźniaczka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lilith
Początkujący
lilith jest offline 



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 30

Skąd: Warszawa
Data ślubu: 02.01.2009
Wiek: 45

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 4:26 pm    Temat postu: świadkowo - jak bliźniaczka Odpowiedz z cytatem
Tym razem piszę o mniej poważnym problemie, który jednak przy organizacji ślubu nam sie trafił. Od zawsze wiedziałąm, że moja świadkową będzie moja najlepsza przyjaciółka. Jest tylko jeden mały problem- jesetśmy do siebie podobne, do tego stopnia, że często jesteśmy brane za siostry, czasem nawet za bliźniaczki, bywa, że ludzie się mylą no i jeszcze głos mamy łudząco podobny...

Jako, że życie nie jest komedią romantycza jakichś strasznych wpadek nie przewiduję, ale chciałabym w jakis sposób zaznaczyć różniczę między nami - nie będę miała białej sukni czy welonu, obydwie chcemy wystąpić w stosunkowo prostych, kolorowych sukienkach - co więc zrobić żeby w jakiś delikatny, ale wyraźnys posób podkreślić, która tym razem wychodzi za mąż?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



eppl
Ekspert
eppl jest offline 



Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 7521
Pomocy: 9
Skąd: :)
Data ślubu: 7 czerwiec 2008 rok :-)
Wiek: 40

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Lilith,ale nie rozumie to jaki Ty chcesz kolor sukni?
A nie lepiej,żebyś Ty miała jakiś jasny kolor (jak nie bialy-bo rozumie,że to odpada) np. ecru,albo kremowy,a Twoja świadkowa niech ma jakiś inny kolor...A to jest ślub kościelny? Może weź sobie np.włóż kwiatka we włosy...Ty bedziesz miała tez na pewno bukiet,ona nie...(choć moja swiadkowa tez miala bukiet,ale mniejszy i skromniejszy o wiele bardziej)....I wiesz pytasz jak Was odroznisz w delikatny ale wyraźny sposób...Jedno przeczy niestety drugiemu....

Tak naprawdę to troszkę nie rozumie problemu,bo jeszcze nie byłam na ślubie gdzie nie byłoby widac ktora to jest Panna Młoda Wink Może powiedz coś więcej o tym....
_________________
[img]http://www.suwaczek.pl/cache/60bb514a3c.png[/img]

Wiara czyni cuda...
Użytkownik otrzymał punkt pomocy za ten post.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzialena
Ultra fanatyk
Madzialena jest offline 



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 15155
Pomocy: 45




PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Eppl, ale zazwyczaj panna młoda to w białej sukni i z welonem Wink a Lilith chyba nie ma ślubu kościelnego, jeśli dobrze pamiętam...
rozwiązanie Eppl jest chyba dobrym pomysłem, żebyś Ty miała suknię w jaśniejszym kolorze, świadkowa w ciemniejszym...
Użytkownik otrzymał punkt pomocy za ten post.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eppl
Ekspert
eppl jest offline 



Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 7521
Pomocy: 9
Skąd: :)
Data ślubu: 7 czerwiec 2008 rok :-)
Wiek: 40

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Madzialena ale ja się domyslam,chcialam sie tylko upewnić...Ale nie rozumie troche tego problemu...Zawsze widać która kobieta to Panna Młoda...i uwazam,że nawet jak ślub cywilny to trzeba ubrać coś jasnaego,a świadkowa powinna zrezygnowac z takich typowo jasnych kolorów jak:ecru,krem,capuccio,złoty,jasny róż itd....
_________________
[img]http://www.suwaczek.pl/cache/60bb514a3c.png[/img]

Wiara czyni cuda...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilith
Początkujący
lilith jest offline 



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 30

Skąd: Warszawa
Data ślubu: 02.01.2009
Wiek: 45

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
No i właśnie problemem jest to, że moja sukienka jest ciemno fioletowa, nad kolana.

A slub nie jest kościelny, po pierwsze, żadne z nas nie ma chrztu, po drugie, oboje jestesmy po rozwodach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzialena
Ultra fanatyk
Madzialena jest offline 



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 15155
Pomocy: 45




PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
to może jakąś broszkę? jasny kwiat, czy coś w tym stylu? nie wiem... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilith
Początkujący
lilith jest offline 



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 30

Skąd: Warszawa
Data ślubu: 02.01.2009
Wiek: 45

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Broszka to nawet fajny pomysł. Tylko jaka? jasny kwiat sam w sobie wyglądałby super, tylko, że nie do końca pasuje mi do sukienki. - do niej raczej ciemniejsze ozdoby pasują. jeśli już, to mocny róż...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eppl
Ekspert
eppl jest offline 



Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 7521
Pomocy: 9
Skąd: :)
Data ślubu: 7 czerwiec 2008 rok :-)
Wiek: 40

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="lilith"]No i właśnie problemem jest to, że moja sukienka jest ciemno fioletowa, nad kolana.

A slub nie jest kościelny, po pierwsze, żadne z nas nie ma chrztu, po drugie, oboje jestesmy po rozwodach.[/quote]

Po rozwodach po slubie cywilnym?Jak tak to moglisbyscie wziążc slub koscielny,tym razem,ale jak nie macie Crztu Świętego to niestety nie...

A co do broszki...To nie wiem jaka ona musiałaby byc duża,żeby ją bylo dobrze widać...
A bukiet nie wystarczy,żebyś się odrózniała?
_________________
[img]http://www.suwaczek.pl/cache/60bb514a3c.png[/img]

Wiara czyni cuda...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilith
Początkujący
lilith jest offline 



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 30

Skąd: Warszawa
Data ślubu: 02.01.2009
Wiek: 45

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Eppl, no chyba i tak byśmy nie mogli. Cos kiedyś czytałam, że facet, który miał żona ślub cywilny i się rozwiódł z drugą nie mógł juz wziąć kościelnego, dlatego, że on był ateistą ( zdefiniowanym ) i tak samo jego żona, a kościół katolicki w przypadku pary niewierzących uznaje ślub cywilny za wiążacy. Ale to taki off-top tylko...

Bukiet... hmm, a może wpiąć we włosy spora ilośc kwiatów? Włosy mam niemalże do ziemi, a fryzura na to pozwala... A myślę , że kaurat na slubie mogłoby to fajnie wyglądać, taki welon w włosów ( no włoski mam prawie czarne, ale nie czepiajmy się grobizgów, tlenić sobie nie bedę żeby mieć biały welon) z wplecionymi kwiatami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzialena
Ultra fanatyk
Madzialena jest offline 



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 15155
Pomocy: 45




PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ale bukiet? to chyba przez całe wesele, czy przyjęcie weselne nie będziesz bukietu nosić Wink te kwiaty we włosach, to dobry pomysł Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eppl
Ekspert
eppl jest offline 



Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 7521
Pomocy: 9
Skąd: :)
Data ślubu: 7 czerwiec 2008 rok :-)
Wiek: 40

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Lilith to logiczne że żeby brać ślub kościelny,wedel jakiegoś obrządku (w tym przyapdku katolickim) i na "zasadach wiary" trzeba wierzyć....To dobrze,że przynajmniej jesteście szczerzy w tym i nie oszukujecie ani samych siebie,ani nikogo że jestescie wierzacy itd i dlatego bierzecie ślub..moze kiedyś jak uwierzycie...
Ale tak to off topic...

Lilith nie tleń Laughing Dobry pomysł z tymi kwiatkami Wink Moze własnie rozowe...
Madzialena ale nie widomo czy wesele bedzie Wink
_________________
[img]http://www.suwaczek.pl/cache/60bb514a3c.png[/img]

Wiara czyni cuda...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilith
Początkujący
lilith jest offline 



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 30

Skąd: Warszawa
Data ślubu: 02.01.2009
Wiek: 45

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dzieki epll!

ciagnąc off-top - my jesteśmy w takiej, napisaąłbym "komfortowej", ale to mogłoby jakies dziwne skojarzenia wywołac, a wolałabym tego unknnąć, sytuacji, że nasi rodzice z obu stron byli związani z poprzednim systemem, więc chrztu, obrządków katolickich i wiary z domu nie wynieślismy. Komfortowość w tym przypadku oznacza to, że przed nikim nie musimy udawac czy nic udowadniać.

Tak, pomysł w wpleceniem kwaitó coraz bardziej mi sie podoba. A jakis niewielki bukiet też mogę wziąć na samą ceremonię. Takie klasycznego wesela nie planujemy, bardziej przyjęcie, więc później juz nie będzie pasował. No, ale w klubie niekoniecznie musza wszyscy wiedzieć, że jestem panną młodą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
senni
Mocno uzależniony
senni jest offline 



Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 2355
Pomocy: 6
Skąd: Porvoo/Finlandia
Data ślubu: Cyw.10.12.07 Kos.16.08.08
Wiek: 41

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ty jako przyszla panna mloda bedziesz miala bukiet slubny zapewne, tak jak dziewczyny wspomnialy-mozesz podobne kwiaty wplesc we wlosy.
Swiadkowa nie musi miec bukietu-nie jest to wymagane.
Jesli to Twoja przyjaciolka,to mozesz z nia ustalic niektore rzeczy. Najwazniejsze bys Ty wygladala najpiekniej-to Twoj slub!
_________________
moje mysli,moje zycie,moj blog www.seniusia.blog.onet.pl
[url=http://www.mamacafe.pl/][img]http://www.mamacafe.pl/suwak/7538.png[/img][/url]
Użytkownik otrzymał punkt pomocy za ten post.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eppl
Ekspert
eppl jest offline 



Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 7521
Pomocy: 9
Skąd: :)
Data ślubu: 7 czerwiec 2008 rok :-)
Wiek: 40

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="lilith"]Dzieki epll!

ciagnąc off-top - my jesteśmy w takiej, napisaąłbym "komfortowej", ale to mogłoby jakies dziwne skojarzenia wywołac, a wolałabym tego unknnąć, sytuacji, że nasi rodzice z obu stron byli związani z poprzednim systemem, więc chrztu, obrządków katolickich i wiary z domu nie wynieślismy. Komfortowość w tym przypadku oznacza to, że przed nikim nie musimy udawac czy nic udowadniać.
[/quote]

I choć nie zazdroszcze Ci tej "pustki" (moje zycie bez wiary byloby puste-i trudno mi zrozumiec jak ktoś może nie wierzyć)to szanuję za nieoszukiwanie siebie i innych Wink

A na ślubie na pewno bedziesz wygladać pieknie...
Dzieki za pochwałe Wink
_________________
[img]http://www.suwaczek.pl/cache/60bb514a3c.png[/img]

Wiara czyni cuda...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzialena
Ultra fanatyk
Madzialena jest offline 



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 15155
Pomocy: 45




PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ojoj, i ja dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Pomoc ślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner