Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zaręczyny

uwaga na pierścionki firmy YES
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila80
Zaangażowany
Kamila80 jest offline 



Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 250





PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 10:40 pm    Temat postu: Dobrze,że jest to forum Odpowiedz z cytatem
Ja właśnie stoję przed ważną decyzją - wyborem pierścionka.Dobrze, że tu weszłam , przynajmniej zawężę swoje poszukiwania - odpada mi Yes.W sumie to waham się teraz między Krukiem I Apartem. Zastanawiam się jaki kamień wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



mała lady pank
Początkujący
mała lady pank jest offline 



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 25

Skąd: Warszawa
Data ślubu: 18.09.2010
Wiek: 39

PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Witam

Ja pracowałam w tej okropnej firmie prawie rok. powiem Wam że jeśli chodzi o zatrudnienie pracowników też jest niezły bałagan. Zaczęło się od tego, że dostając prace wysłali mnie na szkolenie do Poznania na 3 dni. W hotelu musiałam płacić za wszysztko w sensie jedzenia!!!!! Kierowniczka robiła straszną łaskę, nie wolno nam było wychodzić na przerwy (mój dzień pracy trwał 12 godzin!!!) Pracowałam ponad normę ponad 70 godzin tyg. czasem nawet nocą na inwentaryzacji która trwała od 21:00 do 7:00 rano gdzie znowu tego samego dnia miałam na 12:00 do pracy!!!! Kiedy komuś wypadł pogrzeb , egzamin itp kierowniczka powiedziała że nie bedzie przychodzić na 12 godzin do pracy za kogoś bo to jest za ciężko!!!! Ludzie macie pojęcie co tam się działo kilka osób mialo już problemy z żyłami i stawami! Wszyscy się zwolniliśmy z tego bajzlu!

A co do produktów to fakt nic specjalnego masę reklamacji badziew taki że szkoda gadać lepiej kupić u prywatnego małego jubilera niż w tej chorej firmie. Nie kupujcie tam nic a na pewno broń boże nie pracujcie. My pisaliśmy prośby o zmianę kierownika o pomoc do zarządu i nic nikogo nie obchodziło. Dodatkowo chcieli wciskać nam jakieś umowy o odpowiedzialności materialnej czyli w razie kradzieży pokrywamy straty w wysokości 15% ! przy zarobkach dośc śmiesznych a najdroższa rzecz kosztowała tam 50 000 zł

Co Wy na to?

Ostatnio zmieniony przez mała lady pank dnia Czw Sie 27, 2009 6:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yzma
Ekstra nawiedzony
Yzma jest offline 



Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 11431
Pomocy: 14
Skąd: Śląsk
Data ślubu: 03.09.2011
Wiek: 36

PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
a ja na to że najpiękniejszy pierścionek znalazłam właśnie w Yes i on mi się najbardziej podoba.

w McDonaldzie też każdy wie jak jest jeśli chodzi o zatrudnienie a jakoś nikt nie pomyśli o rezugnacji chodzenia tam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cwaniak_
Ekstra nawiedzony
cwaniak_ jest offline 



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 10512
Pomocy: 5
Skąd: śląskie
Data ślubu: 07.07.2012
Wiek: 35

PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A ja na to, że każdy pracownik jakiejś sieci narzeka. Jak ktoś widzi to od tej drugiej strony, to mówi jaki to badziew. Tak jest w przypadku Samsunga, LG i wszystkich, wszystkich innych firmach.
W tym wypadku bardziej była wina kierowniczki niż firmy. W innych salonach jest pewnie inaczej.
Co do McDonalda to tam przynajmniej mam pewność, że higiena jest, ale to też pewnie zależy od restauracji i szefostwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Yzma
Ekstra nawiedzony
Yzma jest offline 



Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 11431
Pomocy: 14
Skąd: Śląsk
Data ślubu: 03.09.2011
Wiek: 36

PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
podałam McDonalda jako przykład pierwszy z brzegu, równie dobrze mogłam napisać o Biedronce, Tesco czy innej firmie która wykorzystuje pracowników tak niecnie jak Yes Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
andżelina
Ultra fanatyk
andżelina jest offline 



Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 15415
Pomocy: 55
Skąd: śląskie
Data ślubu: 3.07.2010
Wiek: 35

PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Fakt - warunki pracy miałaś nie najlepsze. Ja bym tę sprawę zgłosiła do PIP-u.
Biżuterii natomiast nigdy tam nie kupowałam, nie miałam jakoś okazji nawet być w ich salonie. I pewnie specjalnie tam nie pojadę, bo dla mnie marka nie ma znaczenia.
Co prawda mam zaręczynowy z Apartu, ale to bardziej przez zrządzenie losu, bo nic innego nie było czynne w niedzielę, a nasze zaręczyny to był spontan Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mała lady pank
Początkujący
mała lady pank jest offline 



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 25

Skąd: Warszawa
Data ślubu: 18.09.2010
Wiek: 39

PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="cwaniak_"]A ja na to, że każdy pracownik jakiejś sieci narzeka. Jak ktoś widzi to od tej drugiej strony, to mówi jaki to badziew. Tak jest w przypadku Samsunga, LG i wszystkich, wszystkich innych firmach.
W tym wypadku bardziej była wina kierowniczki niż firmy. W innych salonach jest pewnie inaczej.
Co do McDonalda to tam przynajmniej mam pewność, że higiena jest, ale to też pewnie zależy od restauracji i szefostwa.[/quote]


No wiesz wina kilerowniczki swoją drogą ale my pisaliśmy do zarządu co się dzieje a oni nic. To że pracujemy tyle godz tygodniowo i przekręcamy grafik (księgowe kazały wpisywać lewe godziny pracy) też im nie przeszkadzało. Zarząd dobił nas umową o odpwiedzialności w wysokości 15% pokrycia strat. Czyli jak ukradną kolię za 50 000 to każdy pracownik pokrywa z tego 15% czyli ok 7500 zł!!!!! Gdzie śrenia wypłata była dużo dużo dużo niższa....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cwaniak_
Ekstra nawiedzony
cwaniak_ jest offline 



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 10512
Pomocy: 5
Skąd: śląskie
Data ślubu: 07.07.2012
Wiek: 35

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja rozumiem, ale mój K. też podpisywał papiery, że za wszelkie szkody, kradzieże itd będzie on obciążany. Straty w firmie też dzielą między sobą i spłacają. W całości.
Od tego są pracownicy i zabezpieczenia, aby kradzieży nie było. \
A warunki pracy a jakość towaru nijak się ma do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
fitella
Nałóg
fitella jest offline 



Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 4586
Pomocy: 9
Skąd: Oświęcim
Data ślubu: 30,07,2010/25.09.2010
Wiek: 36

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
też mam z Yes jest cudowny i jak na razie nie narzekam:)) mój ma 45 cyrkoni:) bo jest w kształcie obrączki i jak na razie żadna się nie zgubiłaWink a jest to pierwsza rzecz z tej firmy jaką posiadam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamila80
Zaangażowany
Kamila80 jest offline 



Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 250





PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="mała lady pank"]Witam

Ja pracowałam w tej okropnej firmie prawie rok. powiem Wam że jeśli chodzi o zatrudnienie pracowników też jest niezły bałagan. Zaczęło się od tego, że dostając prace wysłali mnie na szkolenie do Poznania na 3 dni. W hotelu musiałam płacić za wszysztko w sensie jedzenia!!!!! Kierowniczka robiła straszną łaskę, nie wolno nam było wychodzić na przerwy (mój dzień pracy trwał 12 godzin!!!) Pracowałam ponad normę ponad 70 godzin tyg. czasem nawet nocą na inwentaryzacji która trwała od 21:00 do 7:00 rano gdzie znowu tego samego dnia miałam na 12:00 do pracy!!!! Kiedy komuś wypadł pogrzeb , egzamin itp kierowniczka powiedziała że nie bedzie przychodzić na 12 godzin do pracy za kogoś bo to jest za ciężko!!!! Ludzie macie pojęcie co tam się działo kilka osób mialo już problemy z żyłami i stawami! Wszyscy się zwolniliśmy z tego bajzlu!

A co do produktów to fakt nic specjalnego masę reklamacji badziew taki że szkoda gadać lepiej kupić u prywatnego małego jubilera niż w tej chorej firmie. Nie kupujcie tam nic a na pewno broń boże nie pracujcie. My pisaliśmy prośby o zmianę kierownika o pomoc do zarządu i nic nikogo nie obchodziło. Dodatkowo chcieli wciskać nam jakieś umowy o odpowiedzialności materialnej czyli w razie kradzieży pokrywamy straty w wysokości 15% ! przy zarobkach dośc śmiesznych a najdroższa rzecz kosztowała tam 50 000 zł

Co Wy na to?[/quote]

przeczytałam co napisałaś i szczerze Ci współczuję, nie wytrzymałabym
ani minuty.
Nie wyobrażam sobie sprzedawać czegoś, o czym miałabym taką jak Ty negatywną opinię. No bo jak tu zachwalać produkt ? Mam nadzieję, że teraz lepiej trafiłaś z pracą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anisek
Nałóg
Anisek jest offline 



Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 5488
Pomocy: 1
Skąd: Prestwick
Data ślubu: 02.10.2010
Wiek: 36

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Szczerze Wam powiem kobietki,że mogę kupić w Yes np. pierscionek warty max 200 zł,nawet jesli cos wypadnie,to wstawie ... nie wiem -cokolwiek,Ale czytając wszystkie negatywne opnie o tej firmie ( to nie pierwsza) bałabym się cokolwiek kupować. Tym bardziej pierścinek zaręczynowy wart conajmiej 1000 zł!
Dlatego coraz bardziej sie zastanawiam,czy obrączki kupować w takich firmach jak YES>APART czy KRUK,bo tam chyba płaci sie tylko za firmę,a produkt tej samej jakości kupię u jubilera,za połowę ceny.
Co Wy na to?
_________________
[img]http://s8.suwaczek.com/20101002310216.png[/img]
[img]http://s1.suwaczek.com/200710022436.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mała lady pank
Początkujący
mała lady pank jest offline 



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 25

Skąd: Warszawa
Data ślubu: 18.09.2010
Wiek: 39

PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="Anisek"]Szczerze Wam powiem kobietki,że mogę kupić w Yes np. pierscionek warty max 200 zł,nawet jesli cos wypadnie,to wstawie ... nie wiem -cokolwiek,Ale czytając wszystkie negatywne opnie o tej firmie ( to nie pierwsza) bałabym się cokolwiek kupować. Tym bardziej pierścinek zaręczynowy wart conajmiej 1000 zł!
Dlatego coraz bardziej sie zastanawiam,czy obrączki kupować w takich firmach jak YES>APART czy KRUK,bo tam chyba płaci sie tylko za firmę,a produkt tej samej jakości kupię u jubilera,za połowę ceny.
Co Wy na to?[/quote]

Jeśli chodzi o 3 największe firmy jubilerskie w Polsce to wszystkie produkty są z jednej hurtowni. Nie chce już przywoływać nazwy producenta. Wierzcie mi dziewczyny miałam wgląd do wszystkich dokumentów. Tam przepłaca się 5 razy co najmniej ! Dlatego mówię wszystkim że najlepiej kupować drogie błyskotki u prywatnego jubilera lub w internecie. Naprawdę widziałam piękne obrączki i mam piękny pierścionek z brylantem wielkości 0,14 ct bardzo dobrej czystości za nieduże pieniądze a w sklepie yes ludzie płacili za takie same pierścionki prawie 3500zł! Na obrączki bardzo dużo reklamacji (oczywiście te fantazyjne bo w tych klasycznych nie ma co się psuć). Teraz 5 i 6 grudnia 2009 będą targi ślubne na torwarze i słyszałam że wystawcy dają ogromne upusty na obrączki nawet 20% i więcej. Tam najlepiej się obkupić!

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anisek
Nałóg
Anisek jest offline 



Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 5488
Pomocy: 1
Skąd: Prestwick
Data ślubu: 02.10.2010
Wiek: 36

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dziękuje za Twoją wypowiedź,teraz jestem pewna ze obrączki kupimy u jubilera.
_________________
[img]http://s8.suwaczek.com/20101002310216.png[/img]
[img]http://s1.suwaczek.com/200710022436.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manga26
Hobbysta forumowy
manga26 jest offline 



Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 34039
Pomocy: 109
Skąd: BYDGOSZCZ/ZIELONA GORA
Data ślubu: 9.03.2010 /25.09.2010
Wiek: 39

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ja tam mam juz drugi pierścionek z Aparta i jestem mega zadowolona, z Yes mam kolczyki i wisiorek - jestem megazadowolan, z Kruka mam kilka par kolczykow i komplet i tez jestem megazadowolan, a obraczki mam z takiego małego zakładu w Bydgoszczy z drewniana ladą i gumileum na podłodze i wiecie co? tez jestem mega zadowolona Very Happy Very Happy Very Happy wiec nie ma reguły Very Happy
_________________
[img]http://www.swadba.pl/suwaczki/000131010a31323835333635363030.jpg[/img][URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/256/360e58c04f29ee95.jpg[/img][/URL]

[img]http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bjw4zwf5aqjss.png[/img] [img]http://s2.pierwszezabki.pl/043/043131960.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sandibel
Hobbysta forumowy
sandibel jest offline 



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 35061
Pomocy: 39
Skąd: Knurów
Data ślubu: 11.06.2011
Wiek: 35

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
nie ma reguły ale po co płacić np w Aparcie 2000zł za obrączki jak można 1000zł u małego jubilera
_________________
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr9vvjfv9cdh83.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner