Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zaręczyny

Kiedy poczułyście, że to TEN?
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mysia_Kasia
Mocno uzależniony
Mysia_Kasia jest offline 



Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 2319
Pomocy: 5

Data ślubu: 2013-06-22
Wiek: 38

PostWysłany: Pon Lip 30, 2012 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Prawdę powiedziawszy to nie wiem kiedy, myślę, że "TO" we mne dojrzewało. Wiem, że poznałam go w styczniu a w kwietniu już byłam pewna, że to jest ten, którego chcę i tak mi zostało do dziś Smile
_________________
"Pisać posty pełne błędów językowych i literówek – to jak podawać komuś piwo w brudnym, zasyfionym kuflu
i ewentualnie potem się tłumaczyć, że ma się straszny problem z myciem."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



izunia86i
Ultra fanatyk
izunia86i jest offline 



Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 15327
Pomocy: 11
Skąd: UK/CK
Data ślubu: 29,08,2009
Wiek: 37

PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Chyba nigdzie nie opisywałam:)
Z moim mężem jesteśmy razem już 7 lat (rocznica za 6 dni:)
3 lata jako małżenstwo (rocznica za 29 dni)

Poznaliśmy się 9 lat temu na dyskotece czyli taki banałSmile
W sumie to ja go wypatrzyłąm w tłumie.Tańczył w kółku otoczony dziewczynami:))) ściągnęłam wzrokiem i on na to przystał od razu podszedł i poznaliśmy się właśnie tak. Pogadaliśmy i umówiliśmy się na kolejną dyskotekę.
Ale jakoś z mojej strony nie zaiskrzyło.... Nie odbierałam tel i unikałam go:) a on nie walczył....
I tak przez kolejne 2 lata się mijaliśmy:) Czasem zagadaliśmy. Zawsze był taki kulturalny i miłySmile) Dwa lata widywaliśmy się z innymi partnerami. Raz nawet siedzielismy naprzeciwko siebie ja z obecną sympatią i on z jakąś tlenioną blondyną (Podobno takie mu się podobały tzn. blondynki a ożenił się z typową czarnulą Laughing )

Pewnego sierpniowego wieczoru oczywiście też na dyskotece. Pamiętam jak dzis było potwornie duszno i gorąco ja się bujałam po dyskotece i stałąm przed lusterkiem próbując ujarzmić włosy zobaczyłam go odbijał mi się w lusterku Laughing i krzyknął że i tak ładnie wyglądam żebym się nie poprawiała. Podeszłam pogadaliśmy i coś we mnie pękło... takie dziwne uczucie...

rozeszliśmy sie i luz Smile
Po czym jak już sie zbierałam do domku to poczułąm, że muszę się z nim pożegnać.... Po prostu MUSIAŁAM jak nie ja Laughing

On się na to ucieszył. Powiedział, ze mnie odprowadzi do autokaru...
Po czym stwierdził, że zawsze mu się podobałam i czy może dostać buziaka... oczywiście że nie dostałSmile
Za to powiedział, że zadzwoni. I z pamięci podal mój numer:))) który pamętał sprzed dwóch lat!!!!Smile

I tak to się zaczęłoSmile Były wzloty i upadki choć więcej tych wzlotówSmile
Po dwóch latach się zaręczyliśmy a po 4 wzięliśmy ślub:)

Teraz wiem, że tamtego dnia przyszedł tylko na chwile i miał za sobą jeszcze niedokończony związek...
Toć to było zrządzenie losu:)

On się śmieję, ze jak się ze mną umawiał to był po 8 piwach i był pijany i nie wiedział co robi Laughing
A ja z kolei odpowiadam , że to chyba w sumie przez całe 4 lata musiał byc pijany skoro przyjeżdzal:)

No i taka nasza historyja:)
Więc poczułąm to na tej dyskotece co zaczęliśmy sę spotykaćSmile
_________________
[img]http://www.abcslubu.pl/suwaczki/2009_08_29_100_1.png[/img]
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz2qbkp0jxf.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darthe
Wkręcony
Darthe jest offline 



Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 833

Skąd: Wro-Waw
Data ślubu: 5 lipca 2013
Wiek: 36

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja na samym początku, gdy się z Danielem poznaliśmy, w ogóle nie brałam go pod uwagę jako potencjalnego partnera Wink zwłaszcza, że podobał mi się jego kolega Smile No ale Daniel zaczął pisać i dzwonić i tak się to potoczyło dalej Smile W sumie nie zastanawiałam się nad tym, czy to on właśnie jest tym na całe życie, miałam wątpliwości czasem co do naszego związku. Za to on twierdzi, że od początku go fascynowałam, bo się nie odzywałam, ot, takie nieśmiałe ze mnie stworzenie:P i to moje milczenie dało mu do myślenia Smile

W każdym razie chyba pewnym przełomem była sytuacja, gdy zadzwoniła do mnie pewna dziewczyna i stwierdziła, że powinnam wiedzieć, że D. z nią sypiał i mieli romans przez ileś tam miesięcy i tak dalej w ten deseń. Co się naryczałam, to moje, ale padło wtedy pytanie mojej mamy - czy chcę się z nim rozstać, jeśli ta panienka mówi prawdę (wyszło potem, że kłamała, wredna.... rozumiecie Very Happy ). Nie wiedziałam. Ale po spotkaniu z D. i rozmowie zrozumiałam, że nie chcę go zostawić ani żyć dalej bez niego (i wiedziałam już, jakie nienormalne potrafią być dziewczyny, i że intrygi to nie tylko w "Modzie na sukces"Razz).

I tak sobie myślę, że to właśnie wtedy do mnie dotarło, że tak naprawdę nikogo innego sobie nie wyobrażam przy moim boczku tak już na zawsze Smile
_________________
[img]http://s4.suwaczek.com/20130705580113.png[/img]
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/pv5hynqxdmu2bufv.png[/img]
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09khmort3s6.png[/img]

"Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie."

Ostatnio zmieniony przez Darthe dnia Pią Wrz 07, 2012 3:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odrobina
Początkujący
Odrobina jest offline 



Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 20

Skąd: Kraków
Data ślubu: 2015
Wiek: 34

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Bardzo spodobało mi się to pytanie, bo kilka dni temu moja koleżanka zadała mi identyczne. Nie udzieliłam jej odpowiedzi, bo nie potrafiłam sobie przypomnieć kiedy to zrozumiałam. Z moim facetem jestem już 6 lat. Miałam prawo zapomnieć. Przez ostatnie dwa dni myślałam cały czas 'kiedy zrozumiałam, że to jest ten' i pomniało mi się! Ten dzień, kiedy zabrał mnie w góry, na Turbacz. Spotykaliśmy się już kilka miesięcy. Wtedy buuuuummmmmm! Powiedział, że mnie kocha (pierwszy raz!!!). Wtedy po powrocie z wycieczki byłam zakochana po uszy i wiedziałam, że to ten jedyny!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
"Przyszłość należy do tych co kochają, a nie do tych co nienawidzą, do tych co wierzą, a nie do tych co nie wierzą."
Pius XII
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniusia22
Początkujący
aniusia22 jest offline 



Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 38





PostWysłany: Sob Wrz 08, 2012 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
my się poznaliśmy bardzo wcześnie, jak dla mnie, bo jak miałam 17 lat. wtedy nie myślałam poważnie o związkach, chłopakach...wiadomo, więc poważnie to chyba po dwóch latach Smile potem się tylko utwierdzałam w tym. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaszczęśliwiona
Początkujący
Zaszczęśliwiona jest offline 



Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 53


Data ślubu: 01.06.2013


PostWysłany: Czw Lis 29, 2012 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja od razu, na pierwszym spotkaniu, poczułam, że to jest TO Smile Wcześniej byłam w wieloletnim związku i ani przez moment nie czułam się tak, jak przy moim obecnym Narzeczonym Smile Magia! Jak po nocnej schadzce w parku wróciłam do domu, i moja mama zobaczyła moje rumieńce i błyszczące oczy, to też od razu wiedziała, że oto znalazłam mojego przyszłego męża Wink
_________________
Ziemia staje w miejscu, czując mocne bicie naszych serc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawowski456

kawowski456 jest offline 



Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 2





PostWysłany: Sro Gru 19, 2012 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
'to' musiało we mnie dojrzeć, zawsze bałam się poważnych zobowiązań, ale teraz jestem przekonana, ze to był dobry wybórWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krolewna123

krolewna123 jest offline 



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 5

Skąd: Warszawa
Data ślubu: 16.06.2011
Wiek: 38

PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Bardzo szybko po ok miesiącu, a ostatnio uświadomiłam sobie , że znamy się już 10 lat dla niektórych to może mało ,ale dla mnie bardzo długo:) oby tak do grobowej deski:)
_________________
Gram w: [url=http://fifa16download.pl/fifa-19-download-do-pobrania-pelna-wersja-gry-pc/]fifa 19 na PC[/url] || [url=http://www.fifa16download.pl/fifa-17-download-pelna-wersja-gry/]fifa 17 na PC[/url] || Jadam [url=http://www.zyjmydluzej.com.pl/]catering dietetyczny[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kaskapawell

kaskapawell jest offline 



Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 2



Wiek: 42

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 12:28 pm    Temat postu: nic rmantycznego... Odpowiedz z cytatem
jakos tak wyszło.wiem,to brzmi strasznie...Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brownie
Początkujący
Brownie jest offline 



Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 21


Data ślubu: czerwiec 2015
Wiek: 37

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2013 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W zasadzie to od zawsze wiedziałam, nasze drogi się rozmijały a potem łączyły, mimo, że w ogóle się nie znaliśmy to ciągle gdzieś się spotykaliśmy - dodam - w najmniej oczekiwanych miejscach i w najmniej oczekiwanym czasie - także to chyba był ten przysłowiowy "palec Boży" który wreszcie sprawił, że jedno wpadło na drugie tak już na serio Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Donata

Donata jest offline 



Dołączył: 19 Maj 2013
Posty: 10

Skąd: Kraków

Wiek: 33

PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
U mnie nie była to miłość od pierwszego wejrzenia,ale zaraz po pierwszym pocałunku,powiedziałam mamie,że z nim mogłabym mieć gromadkę dzieci i już tak zostało,to chyba przeznaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vitaminac
Początkujący
vitaminac jest offline 



Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 86



Wiek: 37

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja w sumie dość niedawno... Smile Mimo że jesteśmy ze sobą 7 lat.
Ale nie było to nagłe łubudu raczej miłość dojrzewająca
_________________
[img]http://www.suwaczek.pl/cache/dcdd6c67c2.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
izunia86i
Ultra fanatyk
izunia86i jest offline 



Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 15327
Pomocy: 11
Skąd: UK/CK
Data ślubu: 29,08,2009
Wiek: 37

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ja z kazdym dniem upewniam się, ze to właśie TEN mężczyzna.... Mimo ze po ślubie jesteśmy 4 lata... i oby tak dalej
_________________
[img]http://www.abcslubu.pl/suwaczki/2009_08_29_100_1.png[/img]
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz2qbkp0jxf.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
osiczanka
Początkujący
osiczanka jest offline 



Dołączył: 18 Sie 2013
Posty: 35

Skąd: okolice Warszawy
Data ślubu: 10.05.2014
Wiek: 35

PostWysłany: Nie Sie 18, 2013 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Niedługo po pierwszym spotkaniu coś w środku mnie dało mi znak, ze to będzie mój Mąż Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natala87
Początkujący
Natala87 jest offline 



Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 36





PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
U mnie było podobnie, a zdecydowało jak razem kota przygarnęliśmy z ulicy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następny
Strona 17 z 20

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner