Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdjęcia i video ślubne

kamerowanie net łódź

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekolada88

czekolada88 jest offline 



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 1





PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 3:01 pm    Temat postu: kamerowanie net łódź Odpowiedz z cytatem
[b]Uważajcie[/b] i nie popełniajcie błędu korzystając z usług firmy kamerowanie.net Łódź
ul. Milionowa 86 tel 728 814 365.
Dopóki nie dostaną pieniędzy sa mili i sympatyczni, dopiero później wychodzi ich brak profesjonalizmu i kultury osobistej.

Pomijam fakt że film mieliśmy mieć nakręcony w super-extra jakości, a oglądając go sprawia wrażenie filmu sprzed 10-15 lat, jakość naprawde tragiczna, goście wyglądają na nim na połowę niższych i 3 razy grubszych (właściciel twierdzi że to wina telewizora, tylko szkoda że na kilku tak samo to wygląda), obraz się zamazuje, dźwięk źle sie rozkłada, raz słychac pogłos, raz wogóle nic nie słychać.

Na dodatek termin odbioru filmu ciągle przekładany, ja na swój film czekałam ponad 3,5 miesiąca (mimo że miałam odebrac go po 1,5 to terminy były ciągle zmieniane i to z winy wykonawcy!).

Osoba która kręciła film robiła to bezmyślnie, fajerwerki kręcone spod krzaka, więc 3/4 obrazu to gałąź, nie ma na filmie wielu ważnych dla Pary Młodej momentów, i niestety tego się już nie poprawi, ale może moje doświadczenia uchronią innych przed popełnieniem takiego błędu jakim było wybranie tej firmy.

film złoźony nawet nie przeciętnie, raczej na odczepnego żeby juz mieć to z głowy. Na prośby o poprawki (które są zagwarantowane w umowie) właściciel w niezbyt kulturalny sposób odmawia i twierdzi że on nie widzi potrzeby poprawiania czegokolwiek. Szkoda, bo to tak naprawde powinno podobac się nam, a poprawki które zasugerowaliśmy nie powinny być problemem (o czym byliśmy zapewniani przed wpłatą).

Właściciel wydzwania (po przesłaniu listy rzeczy do poprawienia emailem) wywrzaskuje i obraża mnie za to że śmiałam mu zwrócić uwage.

chciałam aby oddali mi cały materiał, wtedy poszłabym do kogos kto się na tym zna i zrobiłby z tego coś porządnego, spotkałam sie z odmowa i stwierdzeniem że Pan nie ma takiego obowiązku, jak to przeciez to tak naprawde mój film?!


do tego wszystkiego, mimo że umawiałam sie z właścicielem że film skrócony dostanę na płytce razem z resztą, nie dostałam nic i jeszcze próbował mi wmówić że on nic takiego nie obiecywał. Generalnie w tej firmie wyznaje się zasady kłamstw i krętactw.

Nie polecam, i szczerze ostrzegam przed tą firmą, ci pseudo profesjonaliści próbuja tylko naciągnąć ludzi. Nie dajcie sie oszukać i zniszczyc sobie filmu!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdjęcia i video ślubne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner