Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdrowie i uroda

Endermologia w Krakowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arlika
Początkujący
Arlika jest offline 



Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 37





PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 9:59 am    Temat postu: Endermologia w Krakowie Odpowiedz z cytatem
Cześć. Gdzie w Krakowie zapiszę sie na endermologię? I czy rzeczywiście cykl zabiegów daje takie dobre efekty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Truskawka
Początkujący
Truskawka jest offline 



Dołączył: 15 Mar 2019
Posty: 61





PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja chodziłam na zabiegi i jestem zadowolona. No wiesz, jak wybierzesz się jedynie na jeden zabieg to byc moze nie zobaczysz efektów ale cała seria zabiegów daje o wiele lepsze efekty. Tak wiec jeśli chcesz się wybrać na endermologie to najlepiej na serię ( przy zakupie iluś tam zabiegów jest o wiele taniej). No i nie możesz w trakcie zabiegow objadać sie hamburgerami. Najlepiej również wprowadzić sobie jakaś formę aktywnośći fizycznej....

Polecam zapisanie się do Ego Med spa. http://ego-medspa.pl/endermologia-lpg/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PięknaiBesteia

PięknaiBesteia jest offline 



Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 10


Data ślubu: 09.09.2017
Wiek: 33

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Miałam już kilka takich zabiegów i z pewnością mogę Ci doradzić konkretnie ten gabinet https://drparadowska.pl/ w Krakowie. Rzeczywiście efekty są widoczne, cellulit coraz bardziej znika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdrowie i uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner