Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdrowie i uroda

Gdzie makijaż i fryzura w Katowicach?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosbo
Początkujący
gosbo jest offline 



Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 71

Skąd: Katowice
Data ślubu: 08.08.09r.
Wiek: 41

PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 1:38 pm    Temat postu: Gdzie makijaż i fryzura w Katowicach? Odpowiedz z cytatem
Najpierw z góry przepraszam jeśli już gdzieś jest temat, albo nie mogę tak pytać.

Teraz pytanie:
Nie chodzę za często do fryzjera, ani nie miałam robionego makijażu profesjonalnego.
Nie mam pojęcia gdzie mam się wybrać w katowicach , żeby dobrali odpowiednią fryzurę i makijaż. Może ktoś poleci jakiś salon... Najgorsze że nie wszędzie robią próbny w przyzwoitych pieniądzach, tylko koszt jest taki sam jak przy normalnej usłudze. a nie stać mnie na sprawdzanie kilkunastu salonów. Confused
_________________
[img]http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090808580814.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Katka
Mocno uzależniony
Katka jest offline 



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 2908
Pomocy: 7
Skąd: Mikołów

Wiek: 40

PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Makijaż nie mam pojęcia a fryzjer- polecam Tychy. Jest tam fryzjerka, która mnie zawsze obcina, na różne imprezy czesze i generalnie nie jest zbyt droga. Jeżeli jesteś zainteresowana to napisz na PW a dam ci namiary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
matleena

matleena jest offline 



Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 6

Skąd: Katowice

Wiek: 36

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
gasbo - makijaz probny czesto jest w tej samej cenie co prawdziwy slubny, bo w gruncie rzeczy makijaz robi sie ten sam. tanszy jest czasem jedynie wtedy gdy makijazystka pomija pewne bazy, utrwalacze, czy rzęsy.

poza tym nie musi cie byc stac na wiele prób - powinnas pójść na jedną porządną próbe, jak trafisz do dobrej makijazystki, to z makijazu bedziesz zadowolona i nie bedziesz szukała nikogo innego
_________________
Zapraszam na makijaż ślubny i na inne okoliczności Smile śląsk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdrowie i uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner