Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zaręczyny

jak to się wszystko zaczęło..
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
9osia
Początkujący
9osia jest offline 



Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 78

Skąd: Zduńska Wola
Data ślubu: 30.10.2010 / 20.08.2011
Wiek: 36

PostWysłany: Nie Maj 30, 2010 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
AAAnja fajna na twoja historia Smile lubie takie pierwsze spotkania takie niewinne i te wszystkie podchody Smile przypominają mi sie stare czasy Smile fajnie jest tak kiedyś powspominać bo później jest ciężko utrzymać taką atmosferę.
_________________
[img]http://s4.suwaczek.com/20110820050214.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



carolinacost
Zaangażowany
carolinacost jest offline 



Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 248





PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nam zawsze będzie się miło robiło na wspomnienie jak się poznaliśmy... Tak się składa że z zawodu oboje jesteśmy inzyni8erami budownictwa (no mi jeszcze brakuje ze dwa lata Wink) i poznaliśmy się na ... budowie. On miał inny odcinek robót, ja inny, lecz blisko siebie, i tak naturalnie jakoś wyszło że ciągle rozmawialiśmy. Kiedyś Tomek spytał się, co można zwiedzić w moim mieście (bo on był przyjezdny), to zaprosiłam go na... kebaba Smile Skończyło się na uroczej randce, w ta sobotę mija 3 rocznica od tego wspaniałego dnia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liteona
Hobbysta forumowy
liteona jest offline 



Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 17203
Pomocy: 12
Skąd: Chełm
Data ślubu: 30.04.2011r./20.08.2011r.
Wiek: 35

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
My poznaliśmy się na czacie Laughing Całkiem z nudów weszłam na jeden z popularnych portali i całkiem przypadkiem zaczęłam rozmowę z niejakim Pieterem Wink Miło się gawędziło i Piotruś zaproponował spotkanie, wahałam się (bo wiecie jak to bywa z internetem) ale w końcy poszłam Smile Umówiliśmy się pod Tesco, a potem pojechaliśmy do baru. Tam pierwsza niespodzianka - dzieci sprzedawały kwiaty, a Piotrek od razu kupił mi największy bukiet Very Happy Potem spotkaliśmy się jeszcze raz i zaprosił mnie na wesele kierownika. Zgodziłam się i od tego czasu staliśmy się parą Smile Dodam, że na weselu pierwszy raz mnie pocałował, chociaż mówi, że to ja pierwsza zrobiłam Smile sama już nie wiem....
_________________
[url=https://lilypie.com][img]https://lb4f.lilypie.com/6pVap1.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Eva87
Zaangażowany
Eva87 jest offline 



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 285

Skąd: Katowice
Data ślubu: 06.08.2011/13.08.2011
Wiek: 37

PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Znamy się mniej więcej od lata 2004 r
Poznaliśmy się przypadkowo . Ciekawa historia - byłam umówiona z kolegą z klasy z LO (w którym się podkochiwałam), a on zabrał ze sobą na spotkanie swojego nieśmiałego kolegę. Tym kolegą był właśnie Jarek! Na początku była zwykła znajomość, potem koleżeństwo, a potem przyjaźń. Rozmawialiśmy przede wszystkim na gg, bo wyjechałam na studia do Krakowa, a Jarek został w Katowicach. Coraz bardziej się do siebie zbliżaliśmy, aż w końcu zostaliśmy parą (w pierwszy dzień wiosny 2009). Jarek to mój pierwszy w życiu chłopak, a ja jestem Jego pierwszą dziewczyną Jakoś tak się zdarzyło, że zawsze zakochiwaliśmy się nieszczęśliwie i nie mieliśmy wcześniej żadnych związków. Bardzo się z tego cieszę.
Uczucie rozwijało się stopniowo - coraz bardziej nam brakowało rozmów ze sobą, jak gdzieś wyjeżdżaliśmy i nie mieliśmy internetu. Spotkania było bardzo rzadkie (brak czasu), ale pisaliśmy na gg godzinami. Przeżyłam w 2008 r. poważny zawód miłosny i zwierzałam się Jarkowi (był moim najlepszym przyjacielem - nikomu nie ufałam tak jak Jemu). Nie miałam pojęcia, że On się we mnie podkochuje, bo nie dawał po sobie znać (łatwo było to ukryć jeśli spotykaliśmy się kilka razy do roku, a kontakt ograniczał się do wielogodzinnych rozmów na gg). Mniej więcej od jesieni 2008 zaczęliśmy niewinnie flirtować przez gg, ale uważaliśmy to za zabawę poprawiającą nastrój - ja byłam jeszcze zakochana nieszczęśliwie, a Jarek zdołowany, bo miał w tym okresie również wiele problemów. Spotkaliśmy się po Nowym Roku i poniosło nas - pocałowaliśmy się. To był mój pierwszy w życiu pocałunek i Jarka też. Tak trochę dziwnie wyszło, no nie bylismy parą - można uznać że od tamtego dnia jesteśmy parą nieoficjalnie. Zaczęliśmy się częściej spotykać (głównie po kryjomu - np. Jarek przyjeżdżał do Krakowa), ja zaczęłam się angażować w ten "romans", a Jarek nie miał przez pierwsze dwa miesiące odwagi mi powiedzieć że czuje cos do mnie więcej niż głęboką przyjaźń. Dopiero w jakiejś rozmowie wyszło (nie wprost) , że Jarek chciałby żebym była jego dziewczyną. Zasugerował mi, że jest gotowy na oficjalny związek i że czeka na moją decyzję. Decyzję tą podjęłam 21.03 - po moim samotnym wyjeździe na narty zdałam sobie sprawę, że ja też coś czuję. I tak oto od pierwszego dnia wiosny jesteśmy razem.
_________________
[img]http://s6.suwaczek.com/20110813570117.png[/img]
zaręczyny-niespodzianka: 21.03.2010 Smile
[img]http://s9.suwaczek.com/200903212338.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
tymona

tymona jest offline 



Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 15



Wiek: 40

PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
My się poznaliśmy na kursie językowym - banalnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Absynt
Wkręcony
Absynt jest offline 



Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 732


Data ślubu: 03.09.2011
Wiek: 35

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
My poznaliśmy się na pewnym portalu internetowym Wink P. zagadał coś niby w żartach, potem przenieśliśmy się na gg, spotkaliśmy się po tygodniu wirtualnej znajomości, ale od razu zaiskrzyło w realnym świecie Very Happy praktycznie po 3 dniach zostaliśmy parą Smile strasznie miło wspominam tamten okres Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiulek23
Początkujący
asiulek23 jest offline 



Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 26

Skąd: SZCZECINEK
Data ślubu: 23.06.2012
Wiek: 36

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
My podobnie jak liteona ze swoim Piotrem... Pewnego wrześniowego dnia zamiast uczyć sie na egzamin poprawkowy ja weszłam na czat na jednym z portali... Mój Piotr ( dziś już nawet nie pamietam jego nicku) napisał do mnie pierwszy, ale tylko dlatego, że miałam normalny nick... pisaliśmy ze sobą chyba ze 3 godziny o wszystkim i o niczym... Piotr był wtedy za granicą w pracy... Później wymieniliśmy się swoimi nr gadu i tak zaczęła sie nasza historia... Coraz więcej rozmawialiśmy... W połowie października ustalilismy date naszego spotkania... A spotkaliśmy sie w bardzo pięknym mieście Toruniu pod koniec listopada...I od tego dnia jesteśmy razem chociaż osobno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
Hobbysta forumowy
Stefcia jest offline 



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 20419
Pomocy: 10
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń
Data ślubu: 11.06.2011
Wiek: 38

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Fajna historia. A zgadzam się, e Toruń to piękne miasto Smile
_________________
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvanli36t2a954.png[/img]

[img]http://www.suwaczki.com/tickers/l22nio4ptx5e5whg.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anusia

Anusia jest offline 



Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 12

Skąd: Wrocław
Data ślubu: To się jeszcze ustali ;-)
Wiek: 34

PostWysłany: Pią Paź 08, 2010 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja z Tomkiem poznaliśmy się na kolonii ja miałam 11 lat a on 13 Wink.
I od tego się właściwie wszystko zaczęło.
Okazało się, że chodzimy do jednej szkoły i mieszkamy niedaleko siebie.
Trochę się przyjaźniliśmy trochę kłóciliśmy. Potem Tomek poszedł do liceum i kontakt się urwał.
W jego klasie maturalnej, nie wiem jak i od kogo, uzyskał mój numer telefonu. Od tej pory zaczęliśmy się przyjaźnić.
No ale to nam dwa lata temu za.zaczęło nie wystarczać i zostaliśmy parą. [/code]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marikaD
Zaangażowany
marikaD jest offline 



Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 329

Skąd: Podkarpacie

Wiek: 39

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 5:03 pm    Temat postu: W Pociągu Odpowiedz z cytatem
Ze Sławkiem Poznałam się w ICE na trasie Frankfurt Bassel ale to już historia
_________________
...wczoraj jest zawsze ...dzisiaj jest codziennie ...jutra nie ma nigdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luelle
Początkujący
Luelle jest offline 



Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 114

Skąd: Kraków



PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ej dla mnie zawsze są niesamowite historie ludzi którzy poznali się przez neta:) u mnie było śmiesznie bo mieszkamy cztery domu w linii prostej od siebie... ale naprawde oprócz tego że wiedzieliśmy jak mamy na imię to żadne z nas nawet nigdy by na to nie wpadło że będziemy kiedyś razem... mieliśmy tylko jednego wspólnego znajomego i akurat robił we wsi obok ognisko pożegnalne, stało się tak że usiedliśmy obok siebie i razem wracaliśmy do domu i tak już zostało że do tej pory że już zawsze wszędzie razem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izunia86i
Ultra fanatyk
izunia86i jest offline 



Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 15327
Pomocy: 11
Skąd: UK/CK
Data ślubu: 29,08,2009
Wiek: 37

PostWysłany: Sro Cze 06, 2012 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak to wszystko pięknie opisane:) Fajna historia;) Szcześcia Very Happy
_________________
[img]http://www.abcslubu.pl/suwaczki/2009_08_29_100_1.png[/img]
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz2qbkp0jxf.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulas

madziulas jest offline 



Dołączył: 20 Cze 2012
Posty: 2

Skąd: Bydgoszcz

Wiek: 38

PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
hmm.. zaręczyny odbyły się w stolicy 22.05.2009r. Były dla mnie całkowitym zaskoczeniem... Z Krzysztofem znamy się od zawsze, jesteśmy z jednego podwórka, dzieliły nas dwie klatki, ale za to wszystkie piętra:D Podobał mi się od bardzo długiego czasu, zresztą mnie ciągnęło do tych nieokrzesanych Wink Trochę musial sie o mnie postarać, bo kilka lat wcześniej dał mi kosza, więc za bardzo mu nie ufałam. Zaczęło się od wspólnych spacerów i chyba w rezultacie to jego pies mnie oczarował bardziej niż właściciel Laughing Jak już pisałam, oświadczyny miały miejsce w stolicy, w dniu kiedy miałam skoczyć na bungee. Wyobraźcie sobie, że oświadczył mi się 90m nad ziemią, mimo, że sam nienawidzi wysokości!! Ja już byłam przypięta i czekałam aż się kosz otworzy, a tu Krzysztof chce żebym się odwróciła! Byłam zła na niego bo specjalnie już wcześniej ustawiłam sobie stopy przy krawędzi by nie spojrzeć w dół zanim wyskoczę Very Happy Nie dał za wygraną i musiałam się odwrócić i wtedy zobaczyłam jak jedną ręką trzyma się kosza, a w drugiej- małe czerwone pudełeczko! Niestety nie był w stanie się puścić i założyć mi pierścionek, ale zdołał zapytać, o to, co najważniejsze. Po czym ja wyskoczyłam i przytuliłam go mocno już na dole. Później dowiedziałam się, że planował to od czasu gdy tylko ja się zdecydowałam na skok Very Happy takiego mam romantyka. A gdy ludzie pytają mnie o wrażenia to nie umiem ich opisać, bo przez zaręczyny mało co ten skok pamiętam Laughing
_________________
magdam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lalamido

lalamido jest offline 



Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 3

Skąd: Łódź
Data ślubu: 25 SIERPNIA 2012


PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeju ale uroczo i słodko, tylko pozazdrościc!! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monaa86
Początkujący
monaa86 jest offline 



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 54

Skąd: Śląskie
Data ślubu: 08.06.2013.


PostWysłany: Sob Cze 30, 2012 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
My znamy się od przedszkola. Przez 10 lat ("zerówka", podstawówka,gimnazjum) chodziliśmy do tej samej klasy i nic nie wskazywało na to, że kiedykolwiek będziemy parą, nie mówiąc już o tym że chcemy małżeństwem zostać Smile Na czas liceum nasze drogi się jakoś rozeszły, dopiero w klasie maturalnej tak jakoś wyszło, że znów się spotkaliśmy... Od tego czasu jesteśmy ciągle razem... I tak już ponad 7 lat... Kto by pomyślał?! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 20 z 22

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner