Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdrowie i uroda

Czy ćwiczycie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Truskawka
Początkujący
Truskawka jest offline 



Dołączył: 15 Mar 2019
Posty: 61





PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 6:58 am    Temat postu: Czy ćwiczycie Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny czy regularnie uprawiacie aktywność fizyczną i czy ćwiczycie? Sama niestety trochę utyłam ostatnio i chciałabym wprowadzić jakieś ćwiczenia do swojego codziennego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Fringilla
Początkujący
Fringilla jest offline 



Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 37





PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Uwielbiam ćwiczyć! Odkąd przyjechałam do USA to ćwiczę z mężem prawie codziennie. Z Ewą ćwiczyć bym nie mogła, raz próbowałam, ale jej głos i wygląd mnie zupełnie nie zachęcały do wysiłku. Gdybym dalej z nią trenowała, to chyba bym znienawidziła wysiłek fizyczny. Potem ćwiczyłam z Mel B i muszę powiedzieć, że uwielbiam tę kobietę!
Teraz moją trenerką oprócz Mel jest Natalia Gacka (można jej filmiki znaleźć na youtube). Bardzo polecam jej treningi, chociaż niektóre są wręcz mordercze dla ciała. Z motywacją nie mam problemu, a to dzięki mężowi. Wink Ćwiczymy razem, choć on wykonuje swoje ćwiczenia, a ja swoje. Chociaż mamy nasze "Randki z Gacką" i wtedy razem wykonujemy jej treningi dla zaawansowanych, po których ja ledwo żyję.
Mogę też polecić to miejsce https://trainingshowroom.com - kupicie tam w dobrej cenie akcesoria do ćwiczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdrowie i uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner