Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdrowie i uroda

Jak szybko schudnąć?
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ilona92

ilona92 jest offline 



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 5





PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
To jest catering dietetyczny, prawda? Też rozważam taki sposób na zrzucenie kilku nadprogramowych kilogramów, mnie znajoma poleciła "pudełka" od [wymoderowano], ona od nich zamawia i bardzo sobie chwali Smile No i widać też po niej, że dieta jest skuteczna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Arlika
Początkujący
Arlika jest offline 



Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 37





PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Widziałam uslugi takiego kateringu, nie jest to jednak takie tanie. Nie byłoby mnie na to stac bo dziennie trzeba wydawać na taki katering prawie 60 zł.... Wydaje mi sie to kosmicznie wysoką sumą i samodzielnie byłabym w stanie przygotować sobie jedzenie o wiele taniej.

Ze swojej strony polecam
zdrową zbilansowaną diete
Dużo sportu
Można ewentualnie zastanowić się nad jakimś zabiegiem mającym na celu zrzucenie zbędnych kilogramów.

Jest wiele zabiegów ujędrniających ciało. http://medison.info.pl/ujedrnianie-skory-w-zasiegu-reki/

Ostatnio zmieniony przez Arlika dnia Nie Mar 24, 2019 6:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bemerka
Początkujący
Bemerka jest offline 



Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 45





PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Polecam poczytać sobie o suszu konopnym cbd i jego dobrym działaniu na odchudzanie się... Dzialanie to jest potwierdzone naukowo. Olejek CBD ma zdolność do wywołania tzw. "brązowienia tłuszczu" - to znaczy przekształcania tkanki tłuszczowej przechowującej energię w białej warstwie tkanki tłuszczowej, do warstwy tkanki, która tę energię wypala.
https://konopnysklep.com.pl/olej-cbd/susz-konopny-cbd/

Same konopie nie sprawią rzecz jasna, ze od razu się odchudzimy ale sprawia, ze odchudzanie będzie łatwiejsze i zdecydowanie szybsze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olkka

Olkka jest offline 



Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 5





PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mnie się udało dzięki cateringowi dietetycznemu. Zamawiam sobie wygodnądietę- oni zapewniają mi 5 posiłków dziennie, smaczne, zdrowe i świeże. Dzięki temu ja nie muszę się już martwić gotowaniem a co ważniejsze jem regularnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdrowie i uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner