Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Menu weselne

Abstynenckie wesele - może być udane?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gruszka

gruszka jest offline 



Dołączył: 23 Sty 2018
Posty: 6
Pomocy: 1

Data ślubu: 2022
Wiek: 33

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeżeli goście utożsamiają zabawę z alkoholem, to tak szczerze są mało wyluzowani, skoro potrzebują do dobrej zabawy wspomagaczy w formie procentów. Albo po prostu przemawia przeze mnie niechęć, bo na każdym weselu, na jakim byłam, miałam tego pecha, że zawsze ktoś coś odwalił, bo przesadził z alkoholem. W mniejszym lub większym stopniu, ale jednak, i teraz zawsze odczuwam niepokój, jak jestem na jakimś weselu i otaczają mnie pijący, od razu czekam na jakąś żenującą sytuację. Na takich imprezach trzeba umieć pić, niestety większość traci umiar, gdy uświadamia sobie, że ma cały wieczór dostęp do darmowego alkoholu i przesadza. Żeby nie było, ja nie piję z powodów zdrowotnych i poglądowych i jeszcze nie wiem, co zrobię z alkoholem, gdy już będziemy tak daleko w planowaniu naszego wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



patrisza

patrisza jest offline 



Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 18





PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Brak alkoholu na weselu - oj nie robiłabym tego gościom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner