Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Darmowe usługi / Tworzenie portfolio

Darmowe Videofilmowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek Kaniowski

Marek Kaniowski jest offline 



Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 1

Skąd: Częstochowa



PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 8:52 am    Temat postu: Darmowe Videofilmowanie Odpowiedz z cytatem
Witam
Jestem kamerzystą na etapie szlifowania warsztatu oraz tworzenia portfolio. W ramach zdobywania doświadczenia oraz reklamy moich usług mogę wykonać usługę videofilmowania ślubu oraz wesela ZA DARMO /w promieniu 40 km od Cz-wy/ W zamian oczekiwałbym możliwości udostępnienia otrzymanego materiału na mojej stronie www. Ofertę kieruję np. do osób, które nie decydowały się na kamerzystę z powodów finansowych a chcieliby mieć uwiecznione ważne dla siebie chwile.
Obiecuję dokonać wszelkich starań aby wykonana przeze mnie usługa spełniła Państwa oczekiwania. Zależy mi aby otrzymany materiał DVD był dla młodej pary ciekawą pamiątką a dla mnie wizytówką na przyszłość.
Zainteresowane osoby zapraszam.
Marek 603976737
studio@videocolor.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email



Anonymous
Gość











PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
przecież to bardzo stary post ..
dodatkowo biorac taka ofertę trzeba by bylo sie liczyć z tym że coś może zostać zniszczone , niedokończone , wykonane źle - tak jak napisano, Pan sie uczy
Powrót do góry
Moniikaa

Moniikaa jest offline 



Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 2





PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Po takim czasie może własnie już nabrał doświadczenia i może nie trzeba go skreślać od razu z góry, a się skontaktować i sprawdzić. Smile
_________________
[url=https://kornix.com.pl]Kornix[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Darmowe usługi / Tworzenie portfolio Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner