Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu

buty na płaskim obcasie - czy wypada?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berni

berni jest offline 



Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 1


Data ślubu: 1.09.2018
Wiek: 34

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 11:25 am    Temat postu: buty na płaskim obcasie - czy wypada? Odpowiedz z cytatem
jestesmy z moim przyszłym mężem prawie tego samego wzrostu - myślicie, że mogę do kościoła ubrać buty na płaskim obcasie?
Przy długiej sukience nie będzie widać...
Martwi mnie tylko, że będzie je widać jak klęknę, albo coś sie podwinie Ekhm...
Jak to rozwiązać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



scania

scania jest offline 



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 9

Skąd: Warszawa
Data ślubu: 27-08-2016
Wiek: 33

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli oboje z przyszłym mężem będziecie dobre czuć się w sytuacji, w której masz płaskie buty, a co więcej - będziecie się czuli lepiej z tym, że nie przewyższasz go o głowę to jak najbardziej płaskie będą ok. Nie widzę problemu. Przecież to żaden nietakt. Każdy zakłada to w czym mu wygodniej lub co mu się podoba. Ja sama miałam buty na obcasie niewysokie, bo po prostu nie potrafię chodzić na wyższych. Jednak i tak już po kilku godzinach zmieniłam je na wygodne, białe balerinki. Jaka to była ulga! Czułam się jak królowa parkietu i życia Very Happy Z kolei znajoma brała także ostatnio ślub i od samego początku do końca była w balerinkach, a sukienkę miała krótką. Wcale nie wyglądało to źle, ani nikomu nie przeszkadzało. To żaden nietakt, dziwne trochę, że w ten sposób o tym pomyślałaś Smile Nie przejmuj się niczym, ani nikim tylko idź tak jak chcesz i baw się dobrze Smile No i pamiętaj też o tym, że wygoda przede wszystkim Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Swales

Swales jest offline 



Dołączył: 20 Sty 2017
Posty: 1

Skąd: Kalisz
Data ślubu: 01.07.16
Wiek: 29

PostWysłany: Sro Sty 25, 2017 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jak ktoś szuka czegoś nietaktownego to znajdzie wszędzie. Ważne, żeby się nie przejmować i mieć własne zdanie. Jeżeli uznasz, że w tych butach będziesz się lepiej czuła to załóż, jednak jeśli masz się tym przejmować to lepiej chyba wystąpić w butach z wysokim obcasem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katherine09

katherine09 jest offline 



Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 3





PostWysłany: Sro Mar 15, 2017 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Moja koleżanka jest tego samego wzrostu co jej mąż, wybrała buty na bardzo małym obcasie, przez co była wyższa od swojego męża i na każdym zdjęciu się "kurczyła", wyglądało to kiepsko, dlatego już lepiej kupić płaskie buty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antonina

antonina jest offline 



Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 2





PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja bym poszła w tych na płaskim obcasie. Lepsze to niż czuć się niekomfortowo dlatego, że przewyższasz męża. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paullka

paullka jest offline 



Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 8

Skąd: Łódź
Data ślubu: 2018
Wiek: 33

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja bym poszła w płaskim obuwiu nawet jak nie miałabym ryzyka przewyższenia męża Cool Ale ja się czuję bardzo niestabilnie i niekomfortowo na obcasach, więc dla mnie nie ma innej możliwości. Mądry wybór, uważam, że zakładanie wysokich szpilek, jak niektóre panny młode, to duży błąd, bo stopy koszmarnie potem bolą, często już podczas wesela. A ważne jest, by w tym dniu czuć się wygodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner