Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Moda ślubna

Dziwna - mini suknia ślubna jako prezent

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alone1

alone1 jest offline 



Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 5





PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 7:11 pm    Temat postu: Dziwna - mini suknia ślubna jako prezent Odpowiedz z cytatem
Witam
Mam pytanie o suknię, chodzi o to,ze siostra ma brać ślub, i ze chce mieć 2 suknie.... co dla mnie szczerze pisząc jest dziwne ale podobno ta druga suknia kest jakaś inna i tak się robi??? W każdym razie pisze tutaj bo postanowiłem jej niespodziankowo kupić taką suknię. Pokazywała mi ją w kilku teledyskach ślubnych, to jest taka jakby wersja mini, trochę to dziwne. W każdym razie mam jeden z tych filmików swoją drogą chyba jakiś policyjny bo się zaczyna eskortą.... no ale chodzi o suknie. Dokładniej pisząc chodzi o te krótką, te drugą nie na początku tego teledysku.
uwaga wklejam !
Smile
[url]https://www.youtube.com/watch?v=bZV9nxZDHOE[/url]

A teraz do rzeczy..... czy taka suknia ma jakąs swoją nazwę typu bombka, kloszowana etc, zeby mi bylo latwiej zalezc i ile takie kosztują ???
Dzieki za odpwoiedzi !
_________________
Aktualnie szukam sukni ślubnej dla siostry jako prezent, dodatkowo kamerzysty na wesele żeby zrobił jakiś sensowny film ślubny, a nie chałturę w postaci: kotlet wujaszka z wąsem czyli filmowanie wesela....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Zaszczęśliwiona
Początkujący
Zaszczęśliwiona jest offline 



Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 53


Data ślubu: 01.06.2013


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Akurat pani z tego teledysku ma chyba taką suknię ślubną 2 w 1, polega to na tym, że dół sukni jest odpinany i można z długiej sukni ślubnej zrobić taką krótką, tu masz podobne przykłady:
http://blog.wytworniaslubow.pl/2013/02/suknia-slubna-2w1.html

Jeśli z kolei chodzi o takie typowe od razu krótkie suknie, to chyba nie mają swojej nazwy, wystarczy wpisać "krótka suknia ślubna", np. tu masz przykładową propozycję:
http://sprzedajemy.pl/sprzedam-suknie-slubna-krotka,101431

Swoją drogą, dla mnie to przejaw snobizmu mieć inną suknię na ślub, a inną na wesele, przecież w dniu ślubu jest tyle innych wydatków...
_________________
Ziemia staje w miejscu, czując mocne bicie naszych serc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krolkova11
Początkujący
Krolkova11 jest offline 



Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 22


Data ślubu: 14-05-2016
Wiek: 38

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Pomysł dziwny, ale może chce się swobodniej czuć na sali;) ja bym została w długiej, a krótką na drugi dzień ubrała, chyba że wesele jednodniowe, to wiadomo, całość w długiej;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Moda ślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner