Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu

nietypowe przygotowania - tłumacz holenderski

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NETJAMAAL2998

NETJAMAAL2998 jest offline 



Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 4

Skąd: Siedlce

Wiek: 30

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 7:13 pm    Temat postu: nietypowe przygotowania - tłumacz holenderski Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie w sierpniu wychodzę za mąż. Mój wybranek jest holendrem. Jestem bardzo szczęśliwa, ale też stanęłam przed dużym wyzwaniem. Ślub odbędzie się w górach na szlaku turystycznym, na którym się poznaliśmy. Może banalne, ale skręciłam kostkę i to właśnie Dail niósł mnie 7 km do schroniska. Problem jest taki, że urzędnik stanu cywilnego wymaga obecności tłumacza. Czy sądzicie, że jest możliwe aby tłumacz holenderski pojechał z nami w góry i wykonał tłumaczenie. Rozmawiałam z dwoma panami, ale żaden z nich się nie zgodził. Pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email



Keli82

Keli82 jest offline 



Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 5

Skąd: Świdnica

Wiek: 66

PostWysłany: Pią Maj 08, 2015 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Przeszukaj dokładnie biura tłumaczeń języka holenderskiego.Bądź pozytywnie nastawiona. Na pewno ktoś się zgodzi. Istotną kwestią może być stawka za takie tłumaczenie. Dobrym rozwiązaniem może być zaoferowanie wyższej kwoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner