Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Muzyka

Muzyka na weselu, dla każdego coś miłego ;)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cranberry
Początkujący
Cranberry jest offline 



Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 60

Skąd: Białystok
Data ślubu: 22.08.2009
Wiek: 40

PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 5:41 pm    Temat postu: Muzyka na weselu, dla każdego coś miłego ;) Odpowiedz z cytatem
Zdecydowaliśmy się na Dj'a. Z kilku względów. Przede wszystkim chodziło o koszty, po drugie będzie mało gości wiec by się nawet nie opłacało.
Na pewno będziemy musieli podjąć decyzje co do piosenek jakie chcemy mieć. I tak się zastanawiam, może podpytać gości przy czym chcieliby się bawić i każdego po trosze zadowolić?
Moja mama jest zakochana w muzyce poważnej i pięknej, non stop słucha rmf classic. stwierdziłam, ze miedzy zabawa na parkiecie moznaby bylo puścić takie nastrojowe melodie dla ucha. Ona by była na prawdę zadowolona. (mam na myśli ładne wykonania, w oryginale, jakieś skrzypki itp, bo ostatnio na weselu ktoś miał podobny pomysł ale leciały kiczowate melodyjki z keyboardu chyba)
Dla taty koniecznie majteczki w kropeczki z dedykacja Wink Bo powiedział, ze się nie obrazi jakby ta piosenka była.
A co innego do zabawy? Myślicie ze to dobry pomysł z takim mini wywiadem?
_________________
[img]http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200211153438.png[/img]

[img]http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090822560217.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



andżelina
Ultra fanatyk
andżelina jest offline 



Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 15415
Pomocy: 55
Skąd: śląskie
Data ślubu: 3.07.2010
Wiek: 35

PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
pomysł przyznam nietypowy, może i dobry - nie wiem. jeśli to nie będzie kłopot, można podpytać. pytanie tylko czy goście tak od razu chętnie wymienią nam co chcieliby usłyszeć. muzyka poważna w tle np. podczas posiłków - świetny pomysł, tylko zastanów się, czy jest ktoś jeszcze oprócz twojem mamy kto lubi tego słuchać, bo może zdarzyć się tak, że mama będzie zadowolona, a reszta gości po trzeciej godzinie może mieć dosyć.
Zazwyczaj każdy dobry DJ ma przygotowane propozycje z każdego gatunku muzycznego i poprostu w czasie wesela widzi, przy czym ludzie bawią się najchetniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cranberry
Początkujący
Cranberry jest offline 



Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 60

Skąd: Białystok
Data ślubu: 22.08.2009
Wiek: 40

PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Hmm, co do muzyki poważnej to i ja chętnie posłucham w trakcie przerw, narzeczony równieżSmile.Także moja bratowa z bratem stwierdzili, że najlepsze "wesele" a raczej przyjęcie weselne, coś w typie uroczystego obiadu i kolacji, na jakim byli to takie na którym przygrywał kwartet smyczkowy. Innym gościom również się podobało, więc mam nadzieję, że moi nie będą narzekaćWink Oczywiście podpytam się jeszcze paru osób, ale raczej tych najbliższych. Poza tym muzyka ta leciała by w tle, dla chwili relaksu i odprężenia po mam nadzieję dobrej zabawie na parkiecie Smile
_________________
[img]http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200211153438.png[/img]

[img]http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090822560217.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ANJA
Nałóg
ANJA jest offline 



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 4222
Pomocy: 19
Skąd: Warszawa
Data ślubu: 16.10.2010
Wiek: 37

PostWysłany: Pon Gru 29, 2008 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
najlepiej porozmawiaj z DJ i powiedz mu o swoim pomyśle jeśli jest dobry to zorganizuje to tak jak sobie marzysz a relaks po szaleństwie na parkiecie się przyda i dla nóg i dla uszu Smile
_________________
www.klara-power.pl
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09k1lkfb0wp.png[/img]
[img]http://s5.suwaczek.com/20101016580517.png[/img]
"Kiedy kochasz, to dusza nie śpi; Kiedy kochasz, to wiesz, że żyjesz"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eppl
Ekspert
eppl jest offline 



Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 7521
Pomocy: 9
Skąd: :)
Data ślubu: 7 czerwiec 2008 rok :-)
Wiek: 40

PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja uwazam,że z ta muzyka przy posiłkach to dobry pomysł,ale pod warunkiem ze bedzie leciała cicho,tak zeby ludzie mogli porozmawiac...Bo tak naprawde w czasie tanców,jak muzyka jest na full trudno porozmawiac,a jednak wesele to takze mozliwosc spotkania z tymi których sie widzi tylko przy takich okazjach i porozmawiac tez sie chce Wink
A co do pytania ludzi o piosenki,ja bym tego nie robila,chociaz nie widze nic w tym zlego...Po prostu pomyslec trzeba co graja zawsze na weselach i takie piosenki niche zorganizuje takze Wasz DJ Wink
Muszą być:(tak mi sie wydaje)
1.Hej Sokoły Laughing
_________________
[img]http://www.suwaczek.pl/cache/60bb514a3c.png[/img]

Wiara czyni cuda...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka
Hobbysta forumowy
Alka jest offline 



Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 18826
Pomocy: 16


Wiek: 39

PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Pomysl z podpytaniem gosci jest calkiem ok, tylko ze gorzej jak zaczna wymyslac jakies nietypowe kawalki a potem całe wesele beda cie meczyc, czemu to nie leci Razz
Muzyka, ktora zawsze sie sprawdza na imprtezach typu WESELE to sa wszystkie SITZPOLKI w stylu dwoch serduszek (ze wzgledu na obecnosc gosci w wieku 20-50 lat), polskie piosenki typu Varius Manx czy Feel (5-20 lat)... po godzinie 24 obowiazkowo Golec Orkiestra Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jeanette
Uzależniony
jeanette jest offline 



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 1549
Pomocy: 7
Skąd: Pomorze/Szkocja
Data ślubu: 08.08.2009
Wiek: 39

PostWysłany: Sro Gru 31, 2008 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
skoro to DJ to mozna zachecic gosci zeby robili dedykacje i tym sposobem beda sluchali i bawili sie przy tym co chca Smile
_________________
[img]http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090808580113.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
andżelina
Ultra fanatyk
andżelina jest offline 



Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 15415
Pomocy: 55
Skąd: śląskie
Data ślubu: 3.07.2010
Wiek: 35

PostWysłany: Czw Sty 01, 2009 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Pod warunkiem, ze ma bogaty zbiór utworków Wink A dobry DJ właśnie taki powinien posiadać.
Byliśmy ostatnio na Andrzejkach i misiek chciał mi zadedykować jakiś utworek, ale DJ go nie miał. Połączenia do neta też nie miał no i nawet o ściągnięciu nie było mowy. Ale to dlatego, że ten pan ma swój zespół i zazwyczaj grają i śpiewają "na żywo" a w roli DJa występuje żadko, raczej tylko na małych imprezach typu właśnie Andrzejki, kiedy sam bawi się z żoną wśród gości i znajomych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jeanette
Uzależniony
jeanette jest offline 



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 1549
Pomocy: 7
Skąd: Pomorze/Szkocja
Data ślubu: 08.08.2009
Wiek: 39

PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
masz racje Asim, jak doswiadczony to nie bedzie problemu
wlasnie na dniach dogadalam sie ze swoim i zapowiada sie swietna wspolpraca Smile
_________________
[img]http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090808580113.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lando

lando jest offline 



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 2





PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Witam
Jestem managerem Hotelu Lando w Bobrowcu kolo Piaseczna.Chciałam ostrzec wszystkich przyszłych nowożeńców przed kontaktem z zespołem muzycznym ***************************
Zespół grał u nas w tym roku podczas zabawy Sylwestrowej.Niestety zawiódł na całej lini..Do Panów została wezwana w końcu policja ponieważ Panowie mieli po 2,5 promila alkoholu we krwi.Nie chcieli grać i na prośby Gości odpowiedzieli rękami, co jest zupełnie niedopuszczalne i niewyobrażalne.
Poza tym w końcu się zaczęli pakować i obrażeni na Gości opuścili lokal.
Narazili naszą firmę na utratę pozytywnego wizerunku i brak przyjemnej zabawy dla Gości.
Nie jest to antyreklama dla nich, ale chciałam jedynie ostrzec wszystkich zainteresowanych.Mam nadzieję,że Wam pomogłam, pamiętajcie o tym,żeby w umowie z zespołem zaznaczać,że nie życzycie sobie picia alkoholu podczas wykonywania przez nich pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eppl
Ekspert
eppl jest offline 



Dołączył: 12 Lis 2007
Posty: 7521
Pomocy: 9
Skąd: :)
Data ślubu: 7 czerwiec 2008 rok :-)
Wiek: 40

PostWysłany: Pon Sty 05, 2009 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Lono znowu piszesz to samo,wystarczy raz nam cos napisac a my to przeczytamy Wink I jeszcze raz przypominam,że nie uzywamy na forum nazw własnych.
_________________
[img]http://www.suwaczek.pl/cache/60bb514a3c.png[/img]

Wiara czyni cuda...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner