Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Rozmowy na luzie

Zdrada
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cwaniak_
Ekstra nawiedzony
cwaniak_ jest offline 



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 10512
Pomocy: 5
Skąd: śląskie
Data ślubu: 07.07.2012
Wiek: 35

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A moim zdaniem, nigdy nie powinno się na siłę utrzymywać związku ze względu na dzieci. Wtedy zazwyczaj te dzieci tak naprawdę wolałyby rozwód. Można zostawić małżonka, a nie zostawić dzieci. Wszystko się da załatwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG



czekoladka1987
Hobbysta forumowy
czekoladka1987 jest offline 



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 25029
Pomocy: 18


Wiek: 36

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
tez tak mysle. Nie sadze zeby dzieci byly szczesliwe widzac, ze rodzice nie sa ze soba szczesliwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wistar
Mocno uzależniony
wistar jest offline 



Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 3398
Pomocy: 8
Skąd: Małopolska
Data ślubu: 12.09.2009
Wiek: 39

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nie chodzi mi o to, żeby poświęcać się dla dzieci.
Ale wydaje mi się, że jak dzieci juzsą, to decyzję o rozstaniu podejmuje się z większym zastanowieniem. Czasem udaje się wybaczyc zdradę właśnie ze względu na dzieci i małżeństwu udaje się przetrwać nawet w lepszej formie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cwaniak_
Ekstra nawiedzony
cwaniak_ jest offline 



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 10512
Pomocy: 5
Skąd: śląskie
Data ślubu: 07.07.2012
Wiek: 35

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
No dla mnie zdrada jest niewybaczalna i tyle, bez względu na wszystko. Wszystko w rodzinie uległoby zmianie, więc i na dzieciach by się to odbiło. A wolę się rozstać i zadbać o jak najlepsze kontakty dzieci z obojgiem rodziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
czekoladka1987
Hobbysta forumowy
czekoladka1987 jest offline 



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 25029
Pomocy: 18


Wiek: 36

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="cwaniak_"]No dla mnie zdrada jest niewybaczalna i tyle, bez względu na wszystko. Wszystko w rodzinie uległoby zmianie, więc i na dzieciach by się to odbiło. A wolę się rozstać i zadbać o jak najlepsze kontakty dzieci z obojgiem rodziców.[/quote]

mam dokladnie takie samo zdanie na ten temat. Niestety taka juz jestem ze zdray bym nie wybaczyla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wistar
Mocno uzależniony
wistar jest offline 



Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 3398
Pomocy: 8
Skąd: Małopolska
Data ślubu: 12.09.2009
Wiek: 39

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
No to może wypowiedzą się mamy.

Myślę, że każdy w pewnym momencie życia uważa, że zdrada jest niewybaczalna, tyle że niektórym takie myślenie się zmienia z czasem. Ja nie wiem co bym zrobiła, nie chciałabym się w takiej sytuacji znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cwaniak_
Ekstra nawiedzony
cwaniak_ jest offline 



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 10512
Pomocy: 5
Skąd: śląskie
Data ślubu: 07.07.2012
Wiek: 35

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A ja wiem i to się nigdy nie zmieni. Jestem dzieckiem rozwiedzionych rodziców i doskonale znam to z tej drugiej strony. Ja dziękuję za takie 'dla dobra dzieci'. Ale to ja i moje życie. Ty (taki przykład, oczywiście chodzi mi tylko o innych ludzi) możesz nawet sama męża umawiać z innymi, jeśli chcesz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
madeleine
Mocno uzależniony
madeleine jest offline 



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 2840
Pomocy: 6
Skąd: lubuskie

Wiek: 39

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze mówiłam,że zdrada to koniec,ale jak przyszło co do czego,to byłam w stanie wybaczyć...Dlatego teraz nie mówię,że bym nie wybaczyła,bo nie wiem,co bym zrobiła i mam nadzieję,że się nie przekonam
_________________
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5erwe38tjg.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wistar
Mocno uzależniony
wistar jest offline 



Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 3398
Pomocy: 8
Skąd: Małopolska
Data ślubu: 12.09.2009
Wiek: 39

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="cwaniak_"]A ja wiem i to się nigdy nie zmieni. Jestem dzieckiem rozwiedzionych rodziców i doskonale znam to z tej drugiej strony. Ja dziękuję za takie 'dla dobra dzieci'. Ale to ja i moje życie. Ty (taki przykład, oczywiście chodzi mi tylko o innych ludzi) możesz nawet sama męża umawiać z innymi, jeśli chcesz Wink[/quote]

Ja też jestem dzieckiem rozwiedzionych rodziców i to raczej nie ma nic do rzeczy.
Mam nadzieję, że nie beziesz musiała weryfikować swoich poglądów. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cwaniak_
Ekstra nawiedzony
cwaniak_ jest offline 



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 10512
Pomocy: 5
Skąd: śląskie
Data ślubu: 07.07.2012
Wiek: 35

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Uważam, że to ma dużo do rzeczy. Ja już wiem, co dzieci mogą czuć, co i jak w razie czego zorganizować, żeby było w miarę bezboleśnie itp. Jeszcze zależy, co było przyczyną rozwodu...Wszystko zależy od rodziców, bo można tak to załatwić, że dzieci będą naprawdę bardziej szczęśliwe z rozwodem rodziców, niż bez.

Ja też mam taką nadzieję, ale są kwestie, w których zdania nigdy nie zmieniam Smile a to jest kwestia bardzo indywidualna i tak naprawdę pokazuje tylko, jak silne jesteśmy my, jaką mamy silną/słabą psychikę. Zazwyczaj 'dla dobra dzieci' tak naprawdę oznacza myśli matki 'o kurczę! przecież ja sobie sama nie poradzę! Lepiej niech mnie zdradza, ale przynajmniej nic się zmieni'. Podkreślam, że to tylko moje zdanie. I kończę tą dyskusję, bo bardzo nie lubię, jak ktoś na siłę chce mi wmówić, że kiedyś na pewno zrobię/powiem inaczej.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wistar
Mocno uzależniony
wistar jest offline 



Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 3398
Pomocy: 8
Skąd: Małopolska
Data ślubu: 12.09.2009
Wiek: 39

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nikt niczego Ci nie wmawia, ale osobiście unikam stwioerdzeń 'nigdy w życiu'.
Zapewne każda kobieta kiedysuważała, że NIGDY nie bedzie z facetem, który jabije, a jednak wiele kobieta w takich związkach jest. Po prostu uważam, że podejście do konkretnerj sytuacji się zmienia ,jeśłi siętakiej sytuacji dośiadczy, a nie tylko o niej teoretyzuje.

Poza tym, wiele zależy od przyczyn rozpadu małżenstwa. Jeśli żwiązek jest tylko na papierze, z przyzwyczajenia itp, to owszem lepiej sięrozstać, bo dzieci i tak widzą, że rodzina to fikcja. Ale jeśli zdrada zdarzy się w małżeństwie, które w sumie jest udane, ale przeżywa tymczasowy kryzys (powiedzmy takie z m jak miłość), to dzieciom trudno będzie zrozumieć dlaczego z dnia na dzień zawalił im się ich świat, a rodzicom trudniej będzie sięporozumieć, bo grają w nich ogromne emocje. Tak samo wiele zależy od wieku dizeci. Nie można generalizować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cwaniak_
Ekstra nawiedzony
cwaniak_ jest offline 



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 10512
Pomocy: 5
Skąd: śląskie
Data ślubu: 07.07.2012
Wiek: 35

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="wistar"]Nikt niczego Ci nie wmawia, ale osobiście unikam stwioerdzeń 'nigdy w życiu'.
Zapewne każda kobieta kiedysuważała, że NIGDY nie bedzie z facetem, który jabije, a jednak wiele kobieta w takich związkach jest. Po prostu uważam, że podejście do konkretnerj sytuacji się zmienia ,jeśłi siętakiej sytuacji dośiadczy, a nie tylko o niej teoretyzuje.

Poza tym, wiele zależy od przyczyn rozpadu małżenstwa. Jeśli żwiązek jest tylko na papierze, z przyzwyczajenia itp, to owszem lepiej sięrozstać, bo dzieci i tak widzą, że rodzina to fikcja. Ale jeśli zdrada zdarzy się w małżeństwie, które w sumie jest udane, ale przeżywa tymczasowy kryzys (powiedzmy takie z m jak miłość), to dzieciom trudno będzie zrozumieć dlaczego z dnia na dzień zawalił im się ich świat, a rodzicom trudniej będzie sięporozumieć, bo grają w nich ogromne emocje. Tak samo wiele zależy od wieku dizeci. Nie można generalizować.[/quote]

I wtedy 'dla dobra dzieci' w rozmowach o nich i z nimi, emocje chowamy do kieszeni. To one są najważniejsze. Oczywiście, nie na drugi dzień po zdradzie, trochę czasu musi upłynąć, ale dzieci naprawdę potrafią zrozumieć dużo więcej niż nam się wydaje.

Co do pierwszej części Twojej wypowiedzi, to ja najlepiej znam siebie, wiem jaki mam charakter i jak to wszystko wygląda z mojego punktu widzenia. Jestem nieufna z natury, facet, który mnie zdradza nie ma już życia ze mną...kontrole, podejrzenia itp 'zabiłyby' każdego i w końcu on też miałby dość. Pomijając, że przez to sama oszalałabym po pewnym czasie. A i dzieci też miałyby dość awantur.

Pomijając oczywiście fakt, że moim zdaniem jeśli się kogoś kocha to nie ma mowy o zdradzie. Więc zdrada to u mnie oznaka, że uczuć już nie ma. Tym bardziej nie widzę sensu ciągnięcia takiego małżeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
madeleine
Mocno uzależniony
madeleine jest offline 



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 2840
Pomocy: 6
Skąd: lubuskie

Wiek: 39

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja też znam siebie,ale dopiero będąc w danej sytuacji zachowałam się,jak zachowałam i zrobiłam coś,co wcześniej nie przyszłoby mi do głowy.Tak więc zgadzam się z wistar
_________________
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5erwe38tjg.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
manga26
Hobbysta forumowy
manga26 jest offline 



Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 34039
Pomocy: 109
Skąd: BYDGOSZCZ/ZIELONA GORA
Data ślubu: 9.03.2010 /25.09.2010
Wiek: 39

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 4:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="madeleine"]Ja zawsze mówiłam,że zdrada to koniec,ale jak przyszło co do czego,to byłam w stanie wybaczyć...Dlatego teraz nie mówię,że bym nie wybaczyła,bo nie wiem,co bym zrobiła i mam nadzieję,że się nie przekonam[/quote]

dokładnie, zeby móc to wiedziec trzeba przezyc, oby nie oczywiście
_________________
[img]http://www.swadba.pl/suwaczki/000131010a31323835333635363030.jpg[/img][URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/256/360e58c04f29ee95.jpg[/img][/URL]

[img]http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bjw4zwf5aqjss.png[/img] [img]http://s2.pierwszezabki.pl/043/043131960.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manga26
Hobbysta forumowy
manga26 jest offline 



Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 34039
Pomocy: 109
Skąd: BYDGOSZCZ/ZIELONA GORA
Data ślubu: 9.03.2010 /25.09.2010
Wiek: 39

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 4:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="madeleine"]Ja zawsze mówiłam,że zdrada to koniec,ale jak przyszło co do czego,to byłam w stanie wybaczyć...Dlatego teraz nie mówię,że bym nie wybaczyła,bo nie wiem,co bym zrobiła i mam nadzieję,że się nie przekonam[/quote]


dokładnie
takie żeby, żeby wiedzieć trzeba przeżyć
_________________
[img]http://www.swadba.pl/suwaczki/000131010a31323835333635363030.jpg[/img][URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images41.fotosik.pl/256/360e58c04f29ee95.jpg[/img][/URL]

[img]http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bjw4zwf5aqjss.png[/img] [img]http://s2.pierwszezabki.pl/043/043131960.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Rozmowy na luzie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 21 z 23

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner