Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Darmowe usługi / Tworzenie portfolio

Darmowa sesja ślubna - przygotowania, ceremonia, ślub, plene

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
max-foto

max-foto jest offline 



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 2





PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 1:07 pm    Temat postu: Darmowa sesja ślubna - przygotowania, ceremonia, ślub, plene Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie!
Szukam osób chętnych z województwa Opolskiego na darmową sesję fotograficzną lub jeżeli szukają drugiego fotografa całkowicie za darmo.
Ukończyłem kurs liturgiczny w Krakowie, więc mają Państwo pewność że zdjęcia będzie wykonywać profesjonalny fotograf. Posiadam zarejestrowaną firmę i chcę zacząć robić zdjęcia ślubne, ale niestety nie mam portfolio więc chętnie wykonam cały pakiet zdjęć:
Przygotowanie, ceremonia, ślub oraz Plener w tym samym lub w innym dniu. Chętnie podjąłbym się zlecenia jako drugi fotograf.
Korzystam z profesjonalnej lustrzanki Canon oraz serii profesjonalnych obiektywów/akcesoriów.

Do tej pory wykonywałem zdjęcia portretowe, sportowe, mam duże doświadczenie w obróbce zdjęć więc zdjęcia będą w pełni profesjonalne.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt na adres mailowy:
Sklep@max-foto.pl
Prześlę kilka zdjęć z mojego portfolio. Możemy umówić się na wstępną rozmowę, aby zobaczyć więcej zdjęć itp. Wolne terminy od 22 Maja.

Pozdrawiam serdecznie! Bartek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



mondy
Mocno uzależniony
mondy jest offline 



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 2959
Pomocy: 8
Skąd: Przysucha/Opole
Data ślubu: 24.07.2010
Wiek: 43

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Hej Bartek. My mieszkamy w Opolu i mamy już fotografów z Opola właśnie. Mamy zamiar mieć po ślubie sesję plenerową w Opolu. Myśleliśmy o takiej typowo miejskiej sesji z fajnymi miejscami w naszym mieście. Nie mam jeszcze pomysłu jak by to miało dokładnie wyglądać. Ślub i wesele nie odbywają sie w Opolu dlatego pomysł z tą sesją miejską. Może dałoby się jakoś dogadać z naszym fotografem i mógł byś się podłączyć.
_________________
[url=http://www.wyjdzzamnie.pl][img]http://www.wyjdzzamnie.pl/suwaczki/suwaczek-38466.png[/img][/url]
Użytkownik otrzymał punkt pomocy za ten post.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
max-foto

max-foto jest offline 



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 2





PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Hej, bardzo dziękuję za zainteresowanie, oczywiście dla mnie będzie to świetna okazja do zrobienia kilku zdjęć plenerowych do portfolio, a dla Was z pewnością będzie to plusem bo będziecie mieli więcej zdjęć oraz zdjęcia z zaplecza tzn. z głównym fotografem w akcji itp. Myślę że było by super, oczywiście musielibyście zapytać głównego fotografa, ponieważ nie chciałbym nikomu przeszkadzać.
Jeżeli mogę proszę o podanie kontaktu do Was, może być przesłane na mail: sklep@max-foto.pl postaram się odezwać w najbliższej chwili żeby porozmawiać bardziej szczegółowo. Jeszcze raz bardzo dziękuję za chęci i poświęcony czas! Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Darmowe usługi / Tworzenie portfolio Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner