Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Potrawy

Sushi - tyle kontrowersji, a to przecież takie dobre! :D

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scania

scania jest offline 



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 9

Skąd: Warszawa
Data ślubu: 27-08-2016
Wiek: 33

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 11:56 am    Temat postu: Sushi - tyle kontrowersji, a to przecież takie dobre! :D Odpowiedz z cytatem
Tytuł może troszkę prowokacyjny... Razz Ale może fajnie byłoby podyskutować. Bo dużo ludzi jest przeciwnikami tej potrawy, w jest też baaardzo wielu zwolenników. I mam takie nieodparte wrażenie, że sushi to taka potrawa, którą się albo kocha, albo nienawidzi. Choć ja nie mam pojęcia dlaczego tak jest. Ja osobiście lubię i nie mam pojęcia dlaczego to danie budzi takie emocje Very Happy Wątróbka też jest przez wielu wyklęta, a nikt się nie rozwodzi nad jej smakiem Very Happy Jak jest Waszym zdaniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



judyta1998

judyta1998 jest offline 



Dołączył: 02 Cze 2017
Posty: 5


Data ślubu: 14.09.2014
Wiek: 41

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem jest to spowodowane niechęcią/obawą do surowych ryb - szczególnie, że nie oszukujmy się, że nie ma co porównywać sushi z Japonii, gdzie rybki są świeże i prosto z morza, a polskiego, gdzie jest to mięso mrożone. Oczywiście alternatywą jest sushi z rybami wędzonymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KryśkaA

KryśkaA jest offline 



Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 7





PostWysłany: Pią Cze 09, 2017 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja nienawidzę sushi - bo najchętniej jadłabym je codziennie, a nie stać mnie na to Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
preclova

preclova jest offline 



Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 1

Skąd: Warszawa
Data ślubu: 15-09-2018
Wiek: 33

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem to sporo ludzi krytykuje coś czego nie zna. Bo choć kocham sushi to rozumiem, że może komuś zwyczajnie nie smakować. Ale pod warunkiem, że faktycznie go spróbuje. Jeśli z kolei kręci nosem, bo wygląda tak czy siak, a że surowa ryba, a że to i tamto i nawet nie spróbuje - wtedy mnie trzęsie po prostu. Jak można krytykować coś o czym nie ma się zielonego pojęcia? Poza tym ta surowa ryba! Rety, sushi już tak ewoluowało, że "nadzieniem" może być już chyba wszystko i wcale nie musi być surowe. Może być pieczone, mogą to być ryby, albo same warzywa. Urozmaicenie jest naprawdę ogromne i myślę, że każdy w tej sytuacji może znaleźć coś dla siebie. Poza tym sushi jest dość zdrową potrawą i lepszą alternatywą niż fast foody. Takie przynajmniej jest moje zdanie. No i apeluję - spróbujcie zanim coś skrytykujecie. Jeśli ktoś jest ze stolicy to polecam warszawskie Sushiberry, dobre miejsce na próbowanie, bo jest różnorodnie w kwestii menu. No i świeże jedzenie, to akurat zwykle mówię znajomym którzy szukają sushi, bo wiem już gdzie dbają o to, a gdzie nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Potrawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner