Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Rozmowy na luzie

Prezent dla siostrzenicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beonetsder84

beonetsder84 jest offline 



Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 2


Data ślubu: 03.10.2016
Wiek: 48

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 10:37 am    Temat postu: Prezent dla siostrzenicy Odpowiedz z cytatem
Moja siostrzenica kończy za tydzień 7 lat. Od dłuższego czasu zastanawiam się jaki prezent byłby dla niej odpowiedni. Nie chcę jej kupować zabawek bo ma ich pełno, a z drugiej strony na drogi prezent mnie nie stać. Proszę o pomoc co jej kupić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



harry56

harry56 jest offline 



Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 1



Wiek: 34

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 4:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A mnie się marzy czerwony dewoo Matiz. Tylko jakoś nie mogę się zebrać żeby połazić po komisach. Ale coraz bardziej dojrzewam do zakupu własnego autka. Nie lubie być od kogoś uzależniona nawet jeśli ten ktoś to mój narzeczony.


Ja zawsze mówię "no ta megane z kopniętym tyłkiem" Laughing albo mówią na nią też czołg Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Rozmowy na luzie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner