Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Pomoc ślubna

Poszukujemy sali , okolice Myszków, Koziegłowy, okoliceCzewy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Darcia&Krystian

Darcia&Krystian jest offline 



Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 4

Skąd: Częstochowa
Data ślubu: 17.09.2011
Wiek: 36

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 10:33 am    Temat postu: Poszukujemy sali , okolice Myszków, Koziegłowy, okoliceCzewy Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie, dawno mnie nie było. Widzę że mój ślub odbył by się za 2 miesiące . Oj Niestety odbyłby się, ale nie odbędzie. Data znów została zmieniona, ale to wyłącznie przez moich rodziców. Stwierdzili, że dobrze by było porobić w domu remonty itp. rzeczy, zmiana 2 wypoczynków, sufity podwieszane. Jak się potem okazało to na wesele pieniędzy nie ma. Płacz i zgrzytanie zębów. Obiecali na sierpień przyszłego roku. Jak i tym razem nie wypali, to chyba popadnę w depresje.
No ale do rzeczy, musimy się rozejrzeć konkretnie za salą. Wesele jedno-dniowe, na jakieś 60 osób. Najbliższa rodzina. Sala mogłaby być troche większa. Nie lubie ścisku przy jedzeniu. Najlepiej jakby było to w okolicach Myszków, Koziegłowy, okolice Częstochowy. Jedni znajomi polecają Em w Koziegłowach, ale słyszałam złe opinie. W Myszkowie jest Pałac Fabrykanta, ale nie wiem był może tam już ktoś na weselu ?? Sprawdzimy każdą Waszą propozycję. Smile Z góry przepraszam jeśli założyłam temat w złym wątku, lub kogoś zdublowałam. Czekamy na propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Pomoc ślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner