Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Rozmowy na luzie

Ostrzeżenie dla kobiet farbujących włosy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
30mavi

30mavi jest offline 



Dołączył: 20 Maj 2017
Posty: 1


Data ślubu: 03.10.2016
Wiek: 41

PostWysłany: Sob Maj 20, 2017 10:07 pm    Temat postu: Ostrzeżenie dla kobiet farbujących włosy Odpowiedz z cytatem
Hej, chciałam przedstawić Wam co mi się zdarzyło i jednocześnie przestrzec Was przed samodzielnym farbowaniem włosów w domu. Od jakiegoś czasu robię sobie balejaż blond platynowy. Albowiem miałam już odrosty postanowiłam udać się do fryzjera, jednak dzień wcześniej spotkałam się z znajomą która poradziła mi bym zrobiła sobie odrosty w domu, ponieważ wyjdzie mi owo sporo taniej. Posłuchałam jej, kupiłam sobie farbę platynowy blond, na nieszczęście włosy na odrostach wyszły mi żółte, nie było tego tak widać mimo to ja postanowiłam działać nadal, poleciałam szybko do sklepu i kupiłam silniejszy rozjaśniacz i ...przeraziłam sie efektu, włosy były pomarańczowe u góry a popielate na dole! Szok! Wyglądałam komicznie a zarazem przerażająco!! Na drugi dzień rano w chustce na głowie poszłam do fryzjera, i on był wystraszony. Miałam popaloną skórę głowy, otwarte rany z jakich coś się sączyło i dużo mniej włosów na głowie niż wcześniej. Oznajmił mi iż to cud że nie straciłam włosów!!! Błagałam go jednak żeby coś z tym zrobił i powiem Wam że udało się!! Ale trzęsłam się ze strachu czy nie wypadną mi włosy, nałożył mi trochę brązu i trochę platyny i nawet się wyrównało. Niestety na głowie jeszcze mam strupy, i włosy strasznie rzadkie ale zainwestowałam w doskonała niemniej jednak drogą maseczkę i daję ją po każdym umyciu, niestety musi minąć przynajmniej pół roku żeby włosy wróciły do poprzedniego stanu. Powiem Wam że to był mój pierwszy i ostatni raz gdy farbowałam sama włosy a nauczkę mam aż do końca życia! Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Rozmowy na luzie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner