Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Rozmowy na luzie

Czy według ciebie wychowanie do życia w rodzinie powinno być

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonymous
Gość











PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 4:45 pm    Temat postu: Czy według ciebie wychowanie do życia w rodzinie powinno być Odpowiedz z cytatem
O zachodzeniu w ciążę można (a nawet powinno się) uczyć chociażby na biologii, ewentualnie na godzinach wychowawczych, nie widzę sensu w wymyślaniu następnych przedmiotów. W kwestii przyrody/biologii to akurat żaden problem dodać w podręczniku coś więcej choćby o tym zachodzeniu w ciążę, o którym mówisz (przecież są tam tematy o układzie rozrodczym itd.), czy przeznaczyć jakąś lekcję na antykoncepcję. Ewentualnie zorganizować jakieś spotkanie z położną, lekarzem, itd. (ja takie miałam). Co sądzę? Że absolutnie nie powinien być obowiązkowy, prawie wszyscy i tak są uświadomieni, wystarczy umieć użyć google'a, aby się wyedukować i sama na pewno bym nie chciała, żeby ktoś mnie zmuszał do kolejnych zajęć z czegoś, z czego i tak wszystko wiem. Wiem, że są wyjątki itepe, itede, ale nie wiem czemu przez ich głupotę konsekwencje ma ponosić cała reszta. Zresztą, jeśli wdż ma wyglądać tak, jak teraz wygląda, to lepiej żeby go wcale nie było.
Powrót do góry



Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Rozmowy na luzie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner