Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zaręczyny

Banalne zaręczyny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OlkaSix

OlkaSix jest offline 

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 12:21 pm    Temat postu: Banalne zaręczyny Odpowiedz z cytatem
Hej dziewczyny,

Jestem świeżo po zaręczynach i bardzo się z tego cieszę, tylko mam mały niesmak związany z formą, w jakiej mój chłopak to zrobił. Jestesmy parą, która nie lubi banalnych, utartych rzeczy, więc zaręczyny przed Wieżą Eiffela nieco mnie zawiodły, przereklamowane miejsce. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kartex

kartex jest offline 

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 3:32 pm    Temat postu: jkdhfjsdn Odpowiedz z cytatem
oj tam olka czepiasz się. Przecież mógł zrobić to tradycyjnie przy kolacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolina1918
Początkujący
karolina1918 jest offline 

Data ślubu: 25.08.18

PostWysłany: Pon Gru 25, 2017 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wiadomo, każda z nas marzy o wyjątkowych, niepowtarzalnych zaręczynach. Jednak nie popadajmy w paranoje.. najważniejsze jest to, że jak już powiedziałyście "tak" to jednak jesteście tego pewne i to jest najważniejsze dziewczyny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marciako

marciako jest offline 

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
moje tez byly banalne - tradycyjne,
ale pierscionek prześliczny, wiec nie zaluje Very Happy Przy okazji chciałabym się pochwalić teledyskiem ślubnym z naszego wesela. Możecie go obejrzeć na tej stronie: http://www.welldrone.pl/dron-na-wesele-i-slub/ Przyznam szczerze, że byłam sceptyczna czy brać kamerzystę, ale teraz wiem, że to genialna, nowoczesna pamiątka i często oglądam film ze swojego ślubu.

Ostatnio zmieniony przez marciako dnia Sro Sty 17, 2018 10:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kamcia

kamcia jest offline 

Data ślubu: 08.09.18

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
W zaręczynach chyba bardziej chodzi o miłość i deklarację, że ktoś chce być z kimś do końca życia, a nie o to, czy to pod Wieżą Eiffela, czy pod Gubałówką Very Happy
Powrót do góry
Milos5
Początkujący
Milos5 jest offline 

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 11:39 am    Temat postu: Oświadczyny Odpowiedz z cytatem
Z jednej strony zgadzam się z Tobą kamcia, że w oświadczynach ważniejsza od formy pozostaje treść. Z drugiej jednak strony jestem zdania, że wszystko zależy od indywidualnych preferencji pary. Bowiem ja na przykład należę do osób, które reagują alergicznie na oświadczyny "publiczne", takie przy rodzinie albo na przykład podczas jakiegoś festynu. Rzucam przykładami, ale w sumie chodzi mi o to, że podczas takich oświadczyn w obecności innych osób dziewczyna jest pod presją. To jest dla mnie taki dosyć prymitywny chwyt ze strony narzeczonego, obliczony na to, że jego partnerka nie odważy się odmówić przy rodzicach, rodzeństwie czy nawet przy przypadkowych osobach. Mój Kuba wiedział o tym i dlatego poprosił mnie o rękę w parku, w którym umawialiśmy się na początku naszego związku na randki. Oczywiście zgodziłam się i muszę Wam się przyznać, że nie spodziewałam się po Kubie, że zainwestuję w tak drogi pierścionek zaręczynowy. Sprawdziłam stronę firmy, w której zamówił pierścionek - https://aclari.pl/pierscionki?sc=wro i ceny naprawdę mogą przyprawić o wyższe tętno. Ale jak stwierdził, na mnie nie będzie oszczędzać Smile
Powrót do góry
magdalena_k

magdalena_k jest offline 

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Hej myślę, że Ola trochę przesadza. Zaręczyny pod Wieżą Eiffela to super pomysł. Moje zaręczyny z pewnością były dużo nudniejsze ale jakoś nie narzekam. Tomek oświadczył mi się w restauracji w Krakowie. Również zgadzam się z resztą, że najważniejsze są uczucia a nie sposób w jaki dostaniemy pierścionek.
Powrót do góry
Sanderka555

Sanderka555 jest offline 

Data ślubu: 6.10.2018

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Myślę, że nie wszystko musi być ekstremalne. Najpiękniejsza jest miłość i szczerość a nie historie do opowiadania znajomym.
Powrót do góry
Sanderka555

Sanderka555 jest offline 

Data ślubu: 6.10.2018

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Powiem nawet, że Twój tok myślenia jest banalny.
Powrót do góry
Grania_K

Grania_K jest offline 

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Idąc tym tokiem rozumowania, oświadczyny w kapciach w przedpokoju byłyby dopiero ekstremalne Very Happy
Powrót do góry
watermeloandra

watermeloandra jest offline 

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 11:42 am    Temat postu: nie rozumiem Odpowiedz z cytatem
Mnie to troche smieszy, akurat chlopak chcial byc romantyczny...
Poza tym nie wiem jak mozna narzekac gdzie i jak, skoro ktos cie kocha i chce z toba spedzic zycie to cy to nie jets najpiekniejsze co moze byc?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz czytać tematy