Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Dom, mieszkanie, ogród

ozdoby naszych parapetow ;)
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
Hobbysta forumowy
Liziii jest offline 



Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 35889
Pomocy: 50
Skąd: Radom
Data ślubu: 29.05.2010
Wiek: 37

PostWysłany: Sob Paź 15, 2016 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Violeta, to storczyk Cattleya, dla mni ten typ jest dosc trudny bo jakiego bym nie miala to wszystkie umarły smiercią tragiczną Razz Tylko Phalenopsisy u mnie jakos ciagną... ale... ostatnio kupilam sliczną miniature, przecenioną bo przekwitała, zawiozłam do domu i początkowo postawiłam na stoliku nocnym kolo lampki bo jeszcze miała troche kwiatów. A gdy przekwitła, przeniosłam na parapet tam gdzie miała stac docelowo. I słuchajcie, ten kwiatek miał wełnowca Ekhm... Jednego najgorszych parchów jakie bytują na storczykach. Przelazło to gówno włochate na inne kwiaty, nie tylko okoliczne storczyki ale tez na grudnika, hoje... Musialam zamowic jakis chemiczny oprysk (za drobne 30zł...) bo zjada kwiaty w zastraszającym tempie (hoja po paru dniach zazółciła kilka lisci, grudnik odrzucił młode czastki listków a storczyk dwa liscie pomarszczył wiec juz po nich. Najgorsze, ze jeden puscił mi pęd kwiatowy a robi to max raz do roku,wiec jesli nie zakwitnie porządnie sie wkurze.
Wniosek? Ogladajcie kwiaty z marketow, czy nie maja bialych włochatych małych plamek, niczym pleśń. To ta wełnowcowa menda.
_________________
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/wnidej282zkrxyam.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Madzialena
Ultra fanatyk
Madzialena jest offline 



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 15155
Pomocy: 45




PostWysłany: Nie Paź 16, 2016 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="anetuniunia"]ja sobie dziś piękny wrzos kupiłam Very Happy[/quote]
też mam nowy, dwukolorowy Smile biały i fuksja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Dom, mieszkanie, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37
Strona 37 z 37

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner