Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdrowie i uroda

białe ząbki
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anisek
Nałóg
Anisek jest offline 



Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 5488
Pomocy: 1
Skąd: Prestwick
Data ślubu: 02.10.2010
Wiek: 36

PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="filimma"]Ale jeśli chodzi nakładkową metodę wybielana zębów, to nie jest tylko tak, że te żele są specjalnie przygotowywane przez dentystę, bo są gotowe zestawy, jak wcześniej wspomniany iBright czy Biała Perła - w domu się to normalnie stosuje, samemu, i nie trzeba specjalnie do stomatologa się udawać.[/quote]

Oj nie maco porownywac tych żeli ze sklepow z zelami od dentysty....
Zupełnie inny efekt.
_________________
[img]http://s8.suwaczek.com/20101002310216.png[/img]
[img]http://s1.suwaczek.com/200710022436.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Joannasz
Zaawansowany
Joannasz jest offline 



Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 1070
Pomocy: 2
Skąd: Londyn/ Wroclaw
Data ślubu: 25/06/2011+ 27/08/2011
Wiek: 39

PostWysłany: Sob Lut 25, 2012 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Biala perla to pic na wode zele te u dentysty czy z internetu maja w skladzie aktywny wybielacz w duzym stezeniu. Jak jest wybielacz Carbamide Peroxide 0.1 czy0.3 0.5 to dziala jak nie ma to nie dziala...

proste.

takiego typu stosuje raz na jakis czas i na profesjonalnym laserze tez bylam obie metody bardzo dobre
na allegro tez te zele sa.

http://www.ebay.co.uk/itm/4X-Teeth-Whitening-Tooth-Whiten-Dental-Whitener-Gel-18ml-UK-seller-/190577662971?pt=UK_HealthBeauty_DentalCare_RL&hash=item2c5f505bfb
_________________
Asia

Nasza strona slubna:
http://www.bigdaypage.com/joanna-fabrice/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filimma
Początkujący
filimma jest offline 



Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 22

Skąd: Karpacz

Wiek: 37

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="Anisek"][quote="filimma"]Ale jeśli chodzi nakładkową metodę wybielana zębów, to nie jest tylko tak, że te żele są specjalnie przygotowywane przez dentystę, bo są gotowe zestawy, jak wcześniej wspomniany iBright czy Biała Perła - w domu się to normalnie stosuje, samemu, i nie trzeba specjalnie do stomatologa się udawać.[/quote]

Oj nie maco porownywac tych żeli ze sklepow z zelami od dentysty....
Zupełnie inny efekt.[/quote]

Czemu nie ma co porównywać? Składniki wybielające są raczej podstawowe, więc pewnie i sklepowe i dentystyczne to jeden pies. A Ty, Anisek, jesteś na laser nastawiona - ja w sumie nie wiem, jak to z laserem jest - i porównaniem lasera do żelów, byłaś już na tym wybielaniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anisek
Nałóg
Anisek jest offline 



Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 5488
Pomocy: 1
Skąd: Prestwick
Data ślubu: 02.10.2010
Wiek: 36

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nie ma co porownywac,poniewaz tak jak pisze wyzej Joanasz zele ze sklepu mają słabsze działanie.
Jesli jestes nastawiona na metodę żelową,to ok. Nie twierdzę że to zła metoda. Po prostu nie chciałoby mi sie nakładac codziennie przez 12 tyg, tych nakładek.
Metoda laserowa jest po prostu szybsza. Godzina u dentysty i efekt gwarantowany.

Nie byłam jeszcze na wybielaniu.Mam dwie znajome po zabiegu laserowym,sa bardzo zadowolone a zabki są śnieznobiałe.
_________________
[img]http://s8.suwaczek.com/20101002310216.png[/img]
[img]http://s1.suwaczek.com/200710022436.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filimma
Początkujący
filimma jest offline 



Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 22

Skąd: Karpacz

Wiek: 37

PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
12 tygodni?! A jaki środek stosuje się przez tyle czasu? Ja czytałam o białej Perle, i tam piszą, że żel można nosić w torebce i stosować kiedy się chce, więc to chyba tak od czasu do czasu się nakłada, a mówią też o żelu z nakładkami, który wybiela w dwa tygodnie, nie piszą tam o wielotygodniowej kuracji, a o tym iBright, że po 5 dniach zęby są białe, więc też dość szybko. 12 tygodni to kurczę 3 miesiące - masakrycznie długo, w sumie gdyby przez tyle czasu się wybielało zęby, to nie wiem, czy ze szkliwa cokolwiek by zostało. W sumie racja, że po laserze efekty są natychmiastowe, też słyszałam sporo pozytywnych opinii o tej metodzie, ale chyba tak jak natychmiastowo wybiela, tak samo natychmiastowo wypłukuje kasę z portfela ;(.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Estetka

Estetka jest offline 



Dołączył: 20 Paź 2011
Posty: 17



Wiek: 39

PostWysłany: Pon Mar 26, 2012 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="filimma"]12 tygodni?! A jaki środek stosuje się przez tyle czasu? [/quote]

Te robione przez dentystę - specjalnie przygotowywane przez stomatologa.


[quote="filimma"]Ja czytałam o białej Perle, i tam piszą, że żel można nosić w torebce i stosować kiedy się chce, więc to chyba tak od czasu do czasu się nakłada, a mówią też o żelu z nakładkami, który wybiela w dwa tygodnie, nie piszą tam o wielotygodniowej kuracji, a o tym iBright, że po 5 dniach zęby są białe, więc też dość szybko. [/quote]

A te środki sama stosujesz, i je się rzeczywiście krócej trzyma. Może to jest tak, że dentysta przedłuża ten proces wybielania, żeby chodzić do niego na kontrole, co wiąże się oczywiście z dodatkowymi kosztami. Moja znajoma nosi teraz stały aparat i chodzi co miesiąc do ortodonty, który niby coś tam jej podkręca, sprawdza, za każdą wizytę płci chyba stówę, ale żadnych zmian nie czuje. A wiadomo, że im dłużej trwa leczenie, tym korzystniej finansowo dla dentysty (w tym przypadku dla ortodonty, ale analogia mam nadzieję, jest oczywista).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baska77

Baska77 jest offline 



Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 3



Wiek: 42

PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nie mylcie wybielania z rozjaśnianiem! Śnieżnobiałe zęby można mieć, ale czy będą pasowały do reszty ciała? Takie świecące? Taki zabieg ma na celu poprawienie urody, a nie oszpecenie nas. Mój znajomy korzystał kiedyś z pasków przez okres znacznie dłuższy, niż zalecano na opakowaniu - efekt był koszmarny, a o nadwrażliwości nie wspomnę. Ja używałam pasków Crest zgodnie z instrukcją i nic mi nie było, a i efekt miałam bardzo naturalny i zadowalający (tylko że nie palę, nie piję czerwonego wina, a kawę i herbatę dość rzadko piję).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysia_Kasia
Mocno uzależniony
Mysia_Kasia jest offline 



Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 2319
Pomocy: 5

Data ślubu: 2013-06-22
Wiek: 38

PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A ja zamierzam najpierw iść na usunięcie kamienia i piaskowanie i zobaczę jaki jest efekt, w razie czego będę miała jeszcze czas, żeby popracować nad kolorem, niestety uwielbiam kawę (staram się pić z mlekiem) i wino (wszelkiego koloru i wytrawności).
Moja dentystka odradza wybielanie zębów, mówiła, że będę ją przeklinać, bo po tym trzeba uważać na kawę i herbatę i czerwone wino, o innym barwiącym jedzeniu nie wspominając
_________________
"Pisać posty pełne błędów językowych i literówek – to jak podawać komuś piwo w brudnym, zasyfionym kuflu
i ewentualnie potem się tłumaczyć, że ma się straszny problem z myciem."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
falbala
Początkujący
falbala jest offline 



Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 41

Skąd: Wrocław
Data ślubu: 21 lipca 2012
Wiek: 42

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2012 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="filimma"]12 tygodni?! A jaki środek stosuje się przez tyle czasu? Ja czytałam o białej Perle, i tam piszą, że żel można nosić w torebce i stosować kiedy się chce, więc to chyba tak od czasu do czasu się nakłada, a mówią też o żelu z nakładkami, który wybiela w dwa tygodnie, nie piszą tam o wielotygodniowej kuracji, a o tym iBright, że po 5 dniach zęby są białe, więc też dość szybko. [/quote]

Ale ten żel do stosowania "kiedy się chce" - to nie jest wybielanie nakładkowe, nie? Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić, że piję sobie kawę i wyciągam aplikator żelu i sobie to zapodaję Wink. A 5 dni to tak optymalnie, chociaż ktoś mi chyba mówić czy pisał, że nakładki stosuję się tydzień, no ale to pewnie zależy od zębów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzialena
Ultra fanatyk
Madzialena jest offline 



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 15155
Pomocy: 45




PostWysłany: Czw Kwi 05, 2012 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="Baska77"]Nie mylcie wybielania z rozjaśnianiem! Śnieżnobiałe zęby można mieć, ale czy będą pasowały do reszty ciała? Takie świecące? Taki zabieg ma na celu poprawienie urody, a nie oszpecenie nas. Mój znajomy korzystał kiedyś z pasków przez okres znacznie dłuższy, niż zalecano na opakowaniu -[b] efekt był koszmarny[/b], a o nadwrażliwości nie wspomnę. Ja używałam pasków Crest zgodnie z instrukcją i nic mi nie było, a i efekt miałam bardzo naturalny i zadowalający (tylko że nie palę, nie piję czerwonego wina, a kawę i herbatę dość rzadko piję).[/quote]
tzn jaki był efekt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gołębik
Początkujący
gołębik jest offline 



Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 65

Skąd: POLSKA
Data ślubu: 04.10.2014
Wiek: 38

PostWysłany: Sro Maj 14, 2014 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
nie ma rady nie ma sensu uzywac zadnych wybielajacych srodkow bo mozna uszkodzic zeby ja proponuje mycie 6 razy dziennie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger Numer GG
andżelina
Ultra fanatyk
andżelina jest offline 



Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 15415
Pomocy: 55
Skąd: śląskie
Data ślubu: 3.07.2010
Wiek: 35

PostWysłany: Sro Maj 14, 2014 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Myjąc zęby 6 razy dziennie też można je uszkodzić jak ktoś ma wrażliwe szkliwo na ścieranie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arlika
Początkujący
Arlika jest offline 



Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 37





PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Sama zdecydowałam sie na wybielenie zebów u dentysty w gabinecie i jestem osobiście o wiele bardziej zadowolona. Wcześniej próbowałam wybielania samodzielnie oraz nie przynosiło u mnie dobrych rezultatów.... Wybielanie w gabinecie okazało się o wiele skuteczniejsze:

zęby są białe już od roku
udało mi się wybielić je o kilkanaście odcieni podczas gdy domowe wybielanie pozwalało wybielić raptem na kilka odcieni
poza tym wydałam w perspektywie czasu o wiele więcej kasy na domowe sposoby wybielania niż na wybielanie u dentysty
https://infogliwice.pl/stomatologia-estetyczna-szybki-sposob-na-piekne-zeby/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdrowie i uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner