Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Kiedy ślub

POMOCY!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Raku

Raku jest offline 



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1

Skąd: Łódź
Data ślubu: 20 wrzesień 2008
Wiek: 41

PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 11:41 am    Temat postu: POMOCY!!! Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Wiem, że od powitań i tym podobnych są zupełnie inne, pozakładane już tematy, niestety moja, Nasza sytuacja, wymaga dosyć szybkiego działania, dlatego też pozwolę sobie od razu przejść do rzeczy, nie tracąc czasu na niepotrzebne posty.
Otóż Mamy (Ja-Łukasz i moja narzeczona-Tina) zaplanowany ślub i wesele na dzień 20.09.2008 roku. Uroczystość zaślubin w Kościele oo. Franciszkanów w Łagiewnikach, uroczystość weselna w lokalu ODYSEJA (na granicy Łodzi i Rzgowa (duży lokal położony w przepięknym ogrodzie blisko zjazdu z trasy na Piotrków Tryb. (zjazd na Rudę Pabianicką). Tu jest link odsyłający na stronę lokalu: http://www.odyseja.org.pl/ .
I tu pojawia się problem. Z przyczyn osobistych cała uroczystość nie dojdzie do skutku. Niestety, zmarła moja mama i jesteśmy zdecydowani przełożyć nasze wesele na inny czas. Z tej przyczyny dysponuję lokalem w ww. miejscu tj. w ODYSEJI właśnie. Cała uroczystość miała odbyć się konkretnie w sali na ok. 80 osób (tzw. GROCIE) tutaj link: http://www.odyseja.org.pl/grota.html Można obejrzeć zdjęcia i tak dalej. Lokal bardzo ładny. Mamy wpłaconą zaliczkę w wysokości 2 tysięcy złotych na ww. termin (20.09.2008). Jeżeli ktoś nie ma jeszcze sali a chciałby tam zorganizować swą uroczystość proszę o kontakt, podam szczegóły, menu, co jest wliczone w ofertę i wszelkie bonusy od organizatora, a jest ich parę. Dziękuję i podaję swoje dane:

Łukasz Rakoczy
lukaszrakoczy@op.pl
0 605 258 358
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Kiedy ślub Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner