Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Darmowe usługi / Tworzenie portfolio

fotograf PAWEŁ TOMASZEWSKI Z RADOMIA

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misiaczek

misiaczek jest offline 



Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 1





PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 8:16 pm    Temat postu: fotograf PAWEŁ TOMASZEWSKI Z RADOMIA Odpowiedz z cytatem
odebraliśmy od niego fotoksiążki, jednym słowem żenada. Obiecywał co innego, opowiadał jak profesjonalista, przyniósł wspomniane fotoksiązki na spotkanie przed ślubem, ale to chyba nie on robił zdjęcia. Na plenerze nie miał pomysłu na zdjęcia, nie potrafi wykadrować zdjęć, nie mamy zdjęć z najważniejszych chwil, tzn ślub i wesele to są najważniejsze chwile, ale nie mamy zdjęć jak mamy dłonie związane stułą, jak nakładamy sobie obrączki. na weselu więcej przesiedział niż niż robił zdjęcia, ale to odkryliśmy oglądając płytkę jak kamerzysta go złapał. Z profesjonalizmem nie ma nic wspólnego. Zamiast mies fajne zdjęcia, super wspomnienia, mamy wielkie nic. Tak wiec uważajcie, bo pięknie opowiada, ale tylko opowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



jedynytakidzien

jedynytakidzien jest offline 



Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 7

Skąd: Warszawa

Wiek: 53

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dlatego np. ja proponuję BEZPŁATNY plener narzeczeński by pozwolić PM ocenić jakość mojej pracy.
Np. teraz mam też całkowicie darmową ofertę http://jedynytakidzien.blogspot.com/2010/09/darmowa-sesja-slubna.html?spref=fb
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hubi

hubi jest offline 



Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 1





PostWysłany: Pią Sie 05, 2011 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Zaskakująca jest dla mnie ta negatywna opinia. Paweł Tomaszewski robił zdjęcia na moim slubie, weselu i plenerze w czerwcu zeszłego roku. Z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni. Przez przypadek spotkałem tą opinię i musiałem się zarejestrować na tym forum mimo ze jest mi ono już nie potrzebne, aby wyrazić swoje zdanie na temat pracy Pawła. Zdjęcia robi niesztampowe, potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu i czasie aby uchwycić najważniejsze i najciekawsze ujęcia. Nasz plener w wykonaniu Pawła zachwyca wszystkich, ale sam pomysł był dosyć oryginalny. Nie żadne tam Orońsko czy Muzeum Wsi radomskiej. Jak ktos szuka oryginalnych zdjęć i pomysłów w technicznie dobrym wykonaniu to polecam Pawła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalgawdzik.pl

michalgawdzik.pl jest offline 



Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 1

Skąd: ŚLĄSK

Wiek: 42

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Rada dal wszystkich Ślubów - jak oglądacie zdjęcia fotografa , które robił ,,Nowak" to w umowie poproście i zmuście ,,Nowaka" ,żeby było napisane. Zdjęcie wykonuje fotograf ,,Nowak".
Potem się okazuje ,że w miesiącach obleganych np czerwiec przyjedzie kuzyn ,,Nowaka" np ,,Kowalski" , który miał wolne w pracy i dziś wykonane Wasze zdjęcia ślubne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Darmowe usługi / Tworzenie portfolio Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner