Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Darmowe usługi / Tworzenie portfolio

Reżyser/Montażysta ZA DARMO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patrykludyga

Patrykludyga jest offline 



Dołączył: 20 Kwi 2011
Posty: 1





PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 12:04 pm    Temat postu: Reżyser/Montażysta ZA DARMO Odpowiedz z cytatem
Witam,
Nazywam się Patryk, jestem pasjonatem reżyserki i montażu wideo, zazwyczaj zajmuję się teledyskami artystycznymi i filmami krótkometrażowymi, chętnie jednak z ciekawości (artystycznej:)) podejmę się "pracy" nad filmem weselnym, nie chciałbym jednak zrobić sztywnego filmu według harmonogramu scen "przygotowania->kościół->wesele->PAPA" tylko przedstawić ślub pary młodej w sposób "VIPowski" tworząc jedynie 15 minutowy film profesjonalnie zmontowany pełen romantyzmu i chwil wzruszenia jak ma to miejsce w filmach weselnych we Francji i Anglii.

Tę "ofertę" a raczej okazję kieruję do par które niezdecydowały się na kamerzyste, biorąc samego fotografa.

Najlepiej żeby ślub odbył się na śląsku lub w okolicy gdzie mógłbym spokojnie dojechać pociągiem.

Zależy mi aby ślub ten był wyjątkowo charakterystyczny, w miejscach dość ciekawych gdzie mógłbym uchwycić piękno uroczystości nie tylko ze względu na miłość obojga ludzi ale również ze względu na piękno miejsc.


Zapłaty nie wymagam gdyż wydaję mi się że będzie to jednorazowy wypad 'artystyczny' uśmiech Jedyne opłaty to mój dojazd do państwa, koszta wytłoczenia płyt z filmem (oczywiscie pudełko digipack).

Chciałbym nad filmem więcej posiedzieć więc mogę państwu dostarczyć film dopiero 3/2 tygodnie po uroczystości.

Portfolio i inne takie sprawy wyślę via mail : ITSNOTAFAKE@WINDOWSLIVE.com

NAJLEPIEJ ŚLUBY W MAJU 2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Darmowe usługi / Tworzenie portfolio Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner