Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Darmowe usługi / Tworzenie portfolio

Darmowy reportaż oraz plener
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asia80
Początkujący
Asia80 jest offline 



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 70


Data ślubu: 23.07.2011


PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="mgibala"]Pani Asiu, jak to mawiają czasem lepiej nie odzywać się niż rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie ma Pani totalnie pojęcia o fotografii, a jeżeli nawet to jakieś techniczne bzdety które są nieaktualne bo o dziwo fotografia również rozwija się i trendy ulegają zmianom.

Powiększenia przy zdjęciach są formą prezentacji na moim portfolio, szukam oryginalności. Nie chciałem kolejnych miniaturek i zwykłych powiększonych zdjęć. Pani ten efekt nie przypadł do gustu, większości osób podoba się, więc co tu dyskutować jak nad gustem się nie dyskutuje.

Punkt numer trzy – Pan młody ma wzrok wyraźnie skierowany na Panią młodą, może czas na wizytę w Vision Express?

Ten ohydny szum jest jednym z najczęściej stosowanych efektów, nie będę Pani robił wykładu dlaczego bo pewnie i tak tego Pani nie zrozumie. Pozwolę sobie wstawić linka do zdjęcia z strony Pani Anny Kaliny Ciesielskiej, zapewne wie Pani kto to jest?

[url]http://www.kalina-studio.com/blog/2010/08_25/48.jpg[/url]

Mój komentarz jest zbędny.

Jeżeli chodzi o wybuch nuklearny również rzućmy okiem na bloga Pani Anny, przy samym wejściu pojawia się top:

[url]http://www.kalina-bez-studia.com/wp-content/themes/kaliblog/img/top.jpg[/url]

Za oknem widzimy o dziwo „wybuch nuklearny”

Cóż, ta Pani zapewne nie jest fotografem tylko posiadaczem lustrzanki, zupełnie jak ja.

W żadnym wypadku nie porównuję jakości moich prac do tych przytoczonych tutaj, jednak chcę pokazać iż Pani argumenty są totalnie wyssane z palca. Przykro mi, że moje prace nie przypadły Pani do gustu, proszę w takim przypadku po prostu nie korzystać z moich usług i oboje będziemy zadowoleni.

Jeszcze w ramach ciekawości, jakie ma Pani osiągnięcia z zakresu sztuki nowoczesnej, filmu, teatru i malarstwa?
Pozdrawiam[/quote]

W jednym ma Pan całkowitą rację- de gustibus non est disputandum

Na fotografii faktycznie się nie znam, zwłaszcza na fotografii która Pan uprawia. Przerasta moją percepcję wszystko to, co Pan raczy pokazywać (swoją droga, jeśli to są najlepsze zdjęcia to jakie są te gorsze?)

Brawo za poszukiwanie oryginalności. Szkoda, że nie potrafi Pan tego inaczej uzasadnić, ale to słowo przynajmniej dobrze brzmi, prawda?

Skądinąd ciekawa jestem, czy skoro "Ten ohydny szum jest jednym z najczęściej stosowanych efektów" staje się Pana- poszukiwacza oryginalności- środkiem wyrazu, to czy moja teoria o kalkach które Pan nieudolnie produkuje nie jest prawdziwa. Tak tylko głośno myślę...

Z kolei wysłanie mnie do Vision Express też chyba nie było najlepszym pomysłem. Zapytajmy może forumowiczów, czy Pan Młody na zdjęciu numer trzy patrzy na Panią Młodą, czy też może opuścił nas swym wzrokiem?

Pani Kalina byłaby przeszczęśliwa, że raczył Pan powołać się na jej prace. To teraz powiem Panu coś na ucho- widział Pan może inne jej prace? Pokaże Pan coś, co utwierdzi mnie w przekonaniu, że ziarno, wybuch itd. są CELOWO stosowanymi środkami wyrazu (jak w przypadku pani Kaliny) a nie li tylko nieudolną próbą kopiowania, przy jednoczesnym, upartym trwaniu w przekonaniu, że technicznie wspiął się Pan na wyżyny uprawniające do wstawienia tutaj tych linków?

Kończę z Panem dyskusję, ponieważ jest Pan upartym dyletantem. Twierdzi Pan, że się Pan uczy, a jednocześnie odnoszę wrażenie, że posiadł Pan wszelkie rozumy. Tacy są nieprzejednani i szkoda na nich czasu. Życzę powodzenia.

P.S. Dla Pana wiadomości, osiągnięć specjalnych nie mam, jeno trochę prac w szufladzie jakie uzbierały mi się z czasu studiów. Rozumiem, że dyplom magistra sztuki nie jest żadnym argumentem do tego, by bąknąć coś o sztuce wizualnej, plastycznej i tak dalej. Z ciekawości zapytam, ile lat Pan studiował fotografię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Yzma
Ekstra nawiedzony
Yzma jest offline 



Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 11431
Pomocy: 14
Skąd: Śląsk
Data ślubu: 03.09.2011
Wiek: 36

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[b]Asia[/b] - prosiłam o coś prawda?
jeśli jeszcze dalej się pociągnie ta dyskusja to dostaniesz ostrzeżenie.

[b]mgibala[/b] też się to dotyczy - proszę dokończyć tę dyskusje na PW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Stefcia
Hobbysta forumowy
Stefcia jest offline 



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 20419
Pomocy: 10
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń
Data ślubu: 11.06.2011
Wiek: 38

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
brawo Yzma! zgadzam sie z Twoim poprzednim postem. Tu jest oferta, jak ktoś nie jest zainteresowany, to nie i tyle, po co się tak gardlować?
_________________
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvanli36t2a954.png[/img]

[img]http://www.suwaczki.com/tickers/l22nio4ptx5e5whg.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
migrena
Uzależniony
migrena jest offline 



Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 1402
Pomocy: 4

Data ślubu: 15.05.2010
Wiek: 34

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Też nie rozumiem tej burzliwej dyskusji, oczywiście po to jest forum, żeby się dzielić opiniami ale chyba szkoda zdrowia na kłótnie Smile Co do zdjęć to każdy rodzaj fotografii znajduje swoich amatorów, a jak widać po kilku poprzednich postach jest wiele dziewczyn, którym te zdjęcia się podobają. Co do brania na slub początkującego fotografa to po pierwsze nie dla każdego zdjęcia są podstawowym wydatkiem slubnym i będzie potem godzinami je oglądał porównując szczegóły, niektórym wystarcza po prostu w miarę przyzwoita fotografia w stylu, który lubi. Po drugie jeśli ktoś boi się, ze fotograf np. nie pojawi się na ślubie albo zaprezentuje prace wyraźnie odbiegające poziomem od portfolio to przecież po to są umowy, żeby zapisać co w każdym przypadku. A umowę można przecież spisać nawet przy zdjęciach za free Smile Ja tam sądzę, że drobne ryzyko sie opłacą, zwłaszcza jeśli nie jest to kluczowa dla danej osoby kwestia.Poza tym każdy profesjonalista tak zaczyna:D
A co do prezentowanych zdjęć to mi się podobają, zwłaszcza jak na początek są bardzo fajne
_________________
[img]http://s6.suwaczek.com/20100515640113.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yzma
Ekstra nawiedzony
Yzma jest offline 



Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 11431
Pomocy: 14
Skąd: Śląsk
Data ślubu: 03.09.2011
Wiek: 36

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
są robione w palmiarni w Gliwicach prawda?

w jakich rejonach Śląska jest Pan w stanie taką sesję zorganizować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
madziik862
Zakorzeniony fanatyk
madziik862 jest offline 



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 12299
Pomocy: 37

Data ślubu: 16.07.2011
Wiek: 37

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
a ja jestem ciekawa czy sesje narzeczeńskie też Pan wykonuje? Wink
_________________
[url=http://daisypath.com][img]http://davf.daisypath.com/be2Up2.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mgibala

mgibala jest offline 



Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 5





PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
@Yzma

Dokładnie tak, zdjęcia były robione w plamiarnii w Gliwicach.

Sesję mogę zorganizować w każdym rejonie Śląska.
Masa tutaj ciekawych miejsc i z pewnością dla każdej pary da się coś fajnego znaleźć Smile

@Madziik862

Z przyjemnością wykonam taką sesję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yzma
Ekstra nawiedzony
Yzma jest offline 



Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 11431
Pomocy: 14
Skąd: Śląsk
Data ślubu: 03.09.2011
Wiek: 36

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 4:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
czy wrzesień jest dla Pana satysfakcjonującym terminem? Pytam na razie trochę na wyrost, muszę sprawę przedyskutować z narzeczonym, ale chciałabym wiedzieć na czym stoję Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Darmowe usługi / Tworzenie portfolio Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner