Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdjęcia i video ślubne

szukam video warmińsko mazurskie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
youka85

youka85 jest offline 



Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 4

Skąd: ełk
Data ślubu: 18.09.2010
Wiek: 38

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 3:09 pm    Temat postu: szukam video warmińsko mazurskie Odpowiedz z cytatem
Witam jush pisałam o tym wczesniej ale jestem nowa na forum i niestety nie potrafie sprawdzić czy moj temat sie ukazał...nieważne
Znalazłam idealną firmę wykonującą video ślubne...tyle że w Białymstoku i za wykonanie tej usługi w woj.warminsko-mazurskim chca 3300+dojazd (na podlaskie ok 2500 przyzwoita suma polecam dla Białego i okolic) dla mnie to za drogo bo z dojazdem wyjdzie mnie na ełk prawie 4000zł. Prośba moja czy moze ktoś zna studio z warm-mazurskiego ktora wykonuje podobne innowatorskie filmy do tych co zamieszcza just married Białystok ale kwota na warmińsko mazurskie jest niższa. ze 3000 chociaż
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Dalile
Megamaniakalny forumowicz
Dalile jest offline 



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 8074
Pomocy: 22
Skąd: z Warmii
Data ślubu: 21.08.2010
Wiek: 37

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja mogę polecić tylko moją firmę amadeofilm.pl. Robią i klasyczne filmy i nowatorskie, wybór należy do ciebie. Smile
_________________
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmkv8k0p45.png[/img]
[img]http://www.planowaniewesela.pl/media/suwaczki/2010-08-21-008-005.jpg[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
monika2626

monika2626 jest offline 



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 1





PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Witaj. No widzisz sama jestem w rozterce bo szukam fajnego kamerzysty,bądź grupy -ludzi którzy robią filmy niebanalne,ale nie są zdziercami Smile . Moi znajomi polecali mi firmę spod warszawy -zadzwoniłam -odebrał bardzo miły Pan o imieniu Norbert-cena mnie nie powaliła-2500 zł to fajna kwota -biorąc pod uwagę poziom wykonania jego filmów -niestety termin 5 czerwiec 2010 okazał się juz nieaktualny. A tak na marginesie nie znasz może kogoś kto prezentuje podobny poziom prac do w/w przeze mnie studia?
Pozdrawiam .
Monika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
youka85

youka85 jest offline 



Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 4

Skąd: ełk
Data ślubu: 18.09.2010
Wiek: 38

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
witajcie ponownie! niestety do amadeo jush dzwonilismy muszą być naprawdę dobrzy bo terminy zappchane nawet na 2011 ja biorę ślub w tym roku wiec odpada...a szkoda...
dlatego szukam dalej jak coś wynajdę to podeśle link:)
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalile
Megamaniakalny forumowicz
Dalile jest offline 



Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 8074
Pomocy: 22
Skąd: z Warmii
Data ślubu: 21.08.2010
Wiek: 37

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Są nieźli. My musieliśmy się zdecydować w ciągu 2h Smile Ale nie żałujemy. Trafiliśmy na promocję i za obsługę foto/video płacimy 1900 zł plus 200 za sesję plenerową. Smile
_________________
[img]http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmkv8k0p45.png[/img]
[img]http://www.planowaniewesela.pl/media/suwaczki/2010-08-21-008-005.jpg[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
karolinaD

karolinaD jest offline 



Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 1





PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 2:04 pm    Temat postu: kamerzysta i fotograf na ślub Odpowiedz z cytatem
Mogę polecić zespół ludzi którzy robili mój ślub zdjęcia i film piekną sesje w plenerze mają niesamowite pomysły. Numer dostaliśmy od znajomych którzy nam ich polecili bo byli bardzo zadowoleni. Są z Ełku studioartystyczne 785 454 742 polecam. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdjęcia i video ślubne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner