Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdjęcia i video ślubne

Pomóżcie - mam zespół na 26.09.09 - ktoś zainteresowany?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
juliette

juliette jest offline 



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 3





PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 5:10 pm    Temat postu: Pomóżcie - mam zespół na 26.09.09 - ktoś zainteresowany? Odpowiedz z cytatem
Czy zdarzyło się Wam, żebyście wynajeli salę na wesele, a po ponad 2 miesiącach (gdy już macie połowe rzeczy zorganizowanych) dowiadujecie się, że wcześniej już komuś tę salę obiecano....?!

No właśnie, po wpłaceniu zaliczki na sale 2 miesiące później zechciano mnie poinformować, że jakaś inna para już tę salę ma zarezerwowaną, a całe nieporozumienie to czysta pomyłka właścicielki, za którą bardzo przeprasza. Niestety ja już mam powpłacane zaliczki na fotografa, kamerzystę i zespół.......a nie mogę już znaleźć żadnej sali na ten termin, który mieliśmy wyjściowo (czyli tułowy 26.09.09). Jednym słowem - klops... Sad Sad

Zastanawiam się więc czy ktoś nie potrzebuje bardzo fajnego zespołu na wesele: Jacek Band. Jeżeli znajdę bowiem kogoś na moje miejsce nie stracę zaliczki, którą już dałam. Zespół mogę z czystym sumieniem polecić. Grał na weselu jednej z moich dobrych przyjaciółek i na prawdę poderwał całą salę do zabawy, stąd też chciałąm by grali na moim weselu.

Gdyby ktoś był zainteresowany to baaaardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



mondy
Mocno uzależniony
mondy jest offline 



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 2959
Pomocy: 8
Skąd: Przysucha/Opole
Data ślubu: 24.07.2010
Wiek: 43

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
No to rzeczywiście klops bo raczej to już niedługo i ludzie pierwsze co załatwiają to sala i zespół. Nie napisałaś też skąd jesteś! Mimo wszystko powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juliette

juliette jest offline 



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 3





PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 4:06 pm    Temat postu: Trochę szczegółów Odpowiedz z cytatem
Jestem z Kalisza, a ten zespół jest z Poznania. jest to odległość, jakieś 120km.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiolus88mce
Wkręcony
wiolus88mce jest offline 



Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 838


Data ślubu: ...
Wiek: 36

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
co to za lokal:/Ekhm...Ekhm...
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka-8621
Początkujący
madziulka-8621 jest offline 



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 35


Data ślubu: 26.09.2009
Wiek: 37

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
no to faktycznie nieciekawa sytuacja Confused
_________________
[img]http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200808034026.png[/img]
[img]http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090926570513.png[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leia

leia jest offline 



Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 5

Skąd: Kraków
Data ślubu: 4.07.2009
Wiek: 40

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
powinnaś się zorientować czy skoro masz podpisaną umowę i zapłaconą rezerwację i ktoś Cię zrobił w balona to czy przypadkiem nie powinnien zapłacić wszystkich zaliczek które już zapłaciłaś i teraz musisz wszystko anulować i stracić kasę, co jest pewnie najmniejszym zmartwieniem w porównaniu to zdenerwowania z powodu takiej głupoty jakiejś babki Ekhm...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdjęcia i video ślubne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner