Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdrowie i uroda

Przedłużana hybryda na ślub?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolinaaa

karolinaaa jest offline 

PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 10:34 am    Temat postu: Przedłużana hybryda na ślub? Odpowiedz z cytatem
Dziewczyny słyszałyście o przedłużanej hybrydzie? Jak to wygląda? Czy paznokcie wyglądają przy tym naturalnie? Niestety złamał mi się paznokieć a za tydzień ślub i zastanawiam się czy zrównać wszystkie paznokcie czy spróbować przedłużyć tego jednego. Proszę doradźcie. Zależy mi, żeby efekt był jak najbardziej naturalny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Katjuszka
Początkujący
Katjuszka jest offline 

Data ślubu: 26-08-2017

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nie ma z tym żadnego problemu Wink Paznokieć wygląda bardzo naturalnie, a po jakimś czasie przedłużenie po prostu zrywasz lub samo się kończy po piłowaniu Wink Ale z doświadczenia wiem, że potem denerwuje troszkę więc ja zawsze ściągam Wink Wejdź sobie na sklep Neess http://neess.pl/ , na pewno znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz do takiego zabiegu , ja od jakiegoś czasu kupuję tylko tam i jestem zadowolona z produktów Wink
Powrót do góry
madzia890
Początkujący
madzia890 jest offline 

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Paznokcie ślubne są bardzo ważne, więc warto zrobić sobie chociażby naturalny manicure. Mnie podobają się paznokcie hybrydowe i na pewno przez ślubem na takie zapiszę się do salonu http://www.ateliermagnitica.pl/paznokcie-hybrydowe/ Macie pomysły na jakieś drobne ozdabianie takich paznokci?
Powrót do góry
AnnaSobot
Początkujący
AnnaSobot jest offline 

Data ślubu: 24.03.2018

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja przedłużałam sobie hybrydę i nie żałuję, bo chyba nie przeżyłabym obcięcia wszystkich paznokci na krótko. Przy przedłużaniu ważne jest także z jakich produktów korzystasz robiąc manicure hybrydowy. Ja zdecydowanie polecam Ci te lakiery: https://nailscompany.eu/pl/541-lakiery-hybrydowe
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdrowie i uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz czytać tematy