Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdjęcia i video ślubne

sesja plenerowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Milos5
Początkujący
Milos5 jest offline 

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 11:13 am    Temat postu: Fotograf Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukacie konkretnego fotografa, to ja ze swojej strony mogę Wam polecić Mirosławę Drydziuszko z okolic Torunia. To moja kuzynka, która gościła u mnie na weselu i robiła zdjęcia. Naprawdę profesjonalistka pełną gęba, zrobiła nam supersesję. A jeśli mogę coś jeszcze doradzić, to warto korzystać z takich usług jak barman czy fotobudka. Więcej dowiecie się na http://www.designwnetrz.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

sandydandy

sandydandy jest offline 

Data ślubu: 14.04.2017

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Firma Remedy-Brand ma świetne portfolio - spójrz na ich sesje zdjęciowe i produkcje video! Sama bym się skusiła, ale już dawno po ślubie i teraz muszę wymyślić jakąś okazję, żeby zaciągnąć lubego na jakąś wspólną sesję Smile
madzia890
Początkujący
madzia890 jest offline 

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wiele fotografów ma również w swojej ofercie weselnej sesje plenerowe. Warto się dogadać i zapytać. Ja będę się kontaktować w tej sprawie z fotografem Bartoszem Bukowskim (bukowski.photo), którego wybrałam na swojego fotografa weselnego. Mam nadzieję, że taka możliwość będzie, bo robi fantastyczne zdjęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playskin
Zaangażowany
playskin jest offline 

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Przy sesji zdjęciowej warto zadbać również o piękne kompozycje kwiatowe. W końcu zdjęcia to pamiątka na całe życie. Nasze
bukiety ślubne powinny być dostosowane do sukni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdjęcia i video ślubne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do:  
Możesz czytać tematy