Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdjęcia i video ślubne

Reportaż ze ślubu - jakie miejsce wybraliście?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amole
Początkujący
amole jest offline 

Pomocy: 1

PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja też wybieram crazy sesję, na tyle, że zdecydowaliśmy się na sesję w osobnym dniu. w ten sposób oszczędziliśmy czas na samym weselu. Fotografa rozbijamy na dwie części w dniu wesela sam reportaż, a tydzień później sesja. Liczymy na to, że taki odstęp między ślubem i sesją przyczyni się do przeżycia drugi raz tych wszystkich emocji:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

shakiia42

shakiia42 jest offline 

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Sesja plenerowa w górach to na pewno dobry pomysł - https://www.annakrupka.com/pl. Piękne tło do takiej sesji to chyba najlepsze utrwalenie ślubu Smile
Powrót do góry
usmieszek

usmieszek jest offline 

PostWysłany: Nie Gru 03, 2017 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
macie fantastyczne pomysły!! Na 100% z nich skorzystam. Zastanawiam się jeszzce jednak nad fotobudka? ktoś cos? Koleżanka poleca http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka/ i sie zastanawiam. Bo w zasadzie jest to całkiem ciekawa możliwość dodatkowych zdjęcSmile Bo sesja uwzglednia młodych i ewentualnie świadków a taka fotobudka to pamiatka wszystkich gości;)
Powrót do góry
dariana
Początkujący
dariana jest offline 

Pomocy: 1

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
My mieliśmy sesję ślubną w dwóch miejscach. Na poczatku pojechaliśmy do lokalnego dworku. Przy którym są ruiny zamku. Tak więc było bardzo romantycznie.A potem w mieście na starym mieście. Dość standardowo ale jestem bardzo zadowolona ze zdjęć.

Duże znaczenie ma to jakie pomysły podsunie fotograf. W koncu to on jest kreatorem sesji,że się tak wyrażę. Jesli szukacie pomysłów to proponowałabym zerknąć sobie na portfolio studia fotograficznego Lasoniów. Zdjęcia moim zdaniem super. http://www.lasonfotografia.pl/
Powrót do góry
madzia890
Początkujący
madzia890 jest offline 

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A jakie miejsce w Warszawie i okolicach polecacie na jakąś sesję? Mamy z tym troszkę problem. Nasz fotograf bukowski.photo miał kilka propozycji, ale nawet nie zdążyliśmy sprawdzić, co gdzie jest. Mam nadzieję, że Wy też nam jakoś pomożecie.
Powrót do góry
cecylia_02

cecylia_02 jest offline 

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dobry fotograf to podstawa. Najlepiej wybrać kogoś z dużym doświadczeniem. Pani Marzenia robi profesjonalne zdjęcia http://www.foto-studio156.pl Myślę, że nie będziecie zawiedzeni.
Powrót do góry
Maleczka

Maleczka jest offline 

Data ślubu: 6,10,2018

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mnie się marzy reportaż ślubny nad Morskim Okiem Smile Widziałam już młodych podczas takiej sesji i uznałam, że to wspaniały pomysł. Sceneria jest cudowna,choć spotkałam się z opinią, że to mało oryginalne... Ale moim zdaniem nie chodzi o to, żeby wszystkich zaskoczyć nietypowym pomysłem, tylko żeby to miejsce było piękne i lubiane przez młodą parę, po prostu.
Przecież nie polecimy na sesję na Księżyc Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Zdjęcia i video ślubne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do:  
Możesz czytać tematy