Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu

Kawalerski i Panienski
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3 ... 88, 89, 90
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katharines
Początkujący
Katharines jest offline 



Dołączył: 14 Wrz 2015
Posty: 45





PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mój Panieński nie był wieczorem ale weekendem. Zaczęło się w piątek, jak zostałam przez dziewczyny porwana z pracy i wywieziona do nieznanego mi miasta. Okazało się, że ze Śląska wywiozły mnie do Poznania, tam jedna impreza, taka potężna, specjalnie dla mnie przygotowana. Następnie kolejne porwanie, opaskę z oczu ściągnięto mi w momencie jak poczułam dziwny zapach. Okazało się, że ten zapach to zapach morza. Tam drzemka i zwiedzanie ciekawych miejsc, w nocy znowu impreza i porwanie. Kolejnym miejscem okazała się Warszawa. Kolejna impreza do białego rana, krótka drzemka i potem powrót do domu. Poniedziałek - urlop na żądanie Wink Odsypiałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



rudadagusia

rudadagusia jest offline 



Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 10



Wiek: 32

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
No pięknie Smile To świadkowa musiała mieć zabawy z planowaniem Wink Ale fajnie w sumie, ze tak wyszło Smile U mnie było skromniej, ale równie fajnie, najpierw zakupy z koleżankami, potem spotkanie z ekspertem perfumerii (jestem fanką perfum), przyjęcie - jedzonko, drineczki na tarasie i wyjście do klubu Wink Wspominam bardzo przyjemnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nel

nel jest offline 



Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 12





PostWysłany: Sro Sty 27, 2016 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
panieński i kawalerski jest obowiązkowy! Smile to najlepsza zabawa Very Happy u mnie było konfetti, mnóstwo dobrej zabawy i tańców. koleżance z kolei sprawiłyśmy trochę adrenaliny - wzięłyśmy ją najpierw do pokoju zagadek - ekstra się bawiłyśmy, a później fundnęłyśmy jej przejazd po torze samochodowym ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna Krap

Anna Krap jest offline 



Dołączył: 26 Lip 2016
Posty: 3

Skąd: Grudziadz
Data ślubu: 23.07.2017
Wiek: 43

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 1:09 pm    Temat postu: wieczor kawalerski panienski Odpowiedz z cytatem
U mnie nie będzie ani panieńskiego ani kawalerskiego.Jakoś nam ta dosyć jeszcze nowa tradycja nie przypadła do gustu.To nie w naszym stylu.Ja ewentualnie wypiję parę kieliszków wina z moją najlepszą przyjaciółką i tyle:)
_________________
Anna Krap
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NoraR

NoraR jest offline 



Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 4





PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wymoderowano wpis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz889

Tomasz889 jest offline 



Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 1


Data ślubu: 2017-01-02


PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wymoderowano wpis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3 ... 88, 89, 90
Strona 90 z 90

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner