Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zdrowie i uroda

Kosmetyki, które polecamy
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3 ... 117, 118, 119

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikuś

mikuś jest offline 

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2016 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ja bardzo lubię mineralne kosmetyki z annabelle minerals, bardzo lubię puder kryjący który maskuję moje wszystkie niedoskonałości, pod podkład nakładam primer dzięki czemu mój makijaż utrzymuje się jeszcze dłużej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

agrest2104

agrest2104 jest offline 

PostWysłany: Sob Gru 17, 2016 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ostatnio jestem zachwycona kremem kokosowym do rąk Ziaja - doskonale nawilża, no i piękne pachnie! Smile

Ostatnio zmieniony przez agrest2104 dnia Nie Maj 14, 2017 6:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kamyki_80

kamyki_80 jest offline 

Data ślubu: 06.06.2020

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Używam kosmetyki z wielu firm, ostatnio korzystam z paese
clara
Początkujący
clara jest offline 

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 6:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Polecam naturalne kosmetyki, hipoalergiczne:

Miravena - seria do higieny intymnej - jest bardzo delikatna oraz nie powoduje podrażnień
Pulanna - są to kosmetyki z kolagenem, jeśli macie problem z pierwszymi zmarszczkami to warto
tonik ze srebrem - nie podrażnia oraz zauwazyłam,ze dobrze działa na zredukowanie trądziku
https://topkosmetyki.pl/pl/p/Tonik-ze-srebrem,-60g/54

Ostatnio zmieniony przez clara dnia Wto Cze 20, 2017 1:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
LucyHart
Początkujący
LucyHart jest offline 

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Tonik ze srebrem kiedyś miałam ale niezbyt mi podpasował Może miał zły skład/ Masz może skład tego o którym piszesz? Bo może jest trochę lepszy.

Co moge sama polecić:

Vialise- najlepsze serum na cellulit jakie miałam. Drogie ale cieszę się,ze kupiłam za namową dziewczyn na forum ponieważ nigdy jeszcze nie miałam kosmetyku, który tak ładnie by wspomagał ćwiczenia antycellulitowe oraz w tak prosty sposób niwelował cellulit.

Frashe- serum na powiekszenie biustu. Kiedyś nie wierzyłam bo myślałam,że to jakaś bujda jednak teraz widze,że coś w tym jest ponieważ od kiedy stosuje biust jest o wiele bardzie jędrny i taki jakby powiekszony?
Powrót do góry
kasiaksm

kasiaksm jest offline 

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 12:57 pm    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem
Ja odkryłam ostatno cudne kosmetyki firmy Babuszka Agafia. Mają dosyć szeroką gamę, do twarzy, ciała, włosów. Używam ich i jestem bardzo zadowolona, nawet się nie spodziewałam, że rosyjska firma może być tak dobra jakościowo Smile W najbardziej korzystnie cenie zamawiam na www.puderek.com.pl fajna drogeria internetowa Smile
Powrót do góry
clara
Początkujący
clara jest offline 

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Kochane jeśli macie tak jak ja cerę trądzikową to polecam kilka rzeczy:

seria iwostin do trądziku - kosmetyki są bardzo delikatne oraz świetnie nawilżają cerę
olejki myjace - wbrew pozorom nie natłuszczają cery ale jednoczesnie bardzo dobrze ściaają z niej zanieczyszczenia
oraz peelingi enzymatyczne - są o wiele delikatniejsze od typowych mechanicznych oraz nie drapią skóry

No i nie wyciskajcie pryszczy. To najgorsze co można robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://kobietapisze.pl/jak-pielegnowac-skore-tradzikowa-i-uniknac-blizn/2017/09/11/
Powrót do góry
paullka

paullka jest offline 

Data ślubu: 2018

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Polecam kosmetyki z serii Kerium z La Roche Posay dla osób, które zmagają się albo z łojotokowym albo atopowym zapaleniem skóry - ma super kojące działanie i sprawia, że podrażnienia się wchłaniają po kilku dniach od stosowania Very Happy
Powrót do góry
Milos5

Milos5 jest offline 

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 12:56 pm    Temat postu: Pytanie o kosemtyki Odpowiedz z cytatem
A ja chciałam Was zapytać nie tyle o kosmetyki do cery porowatej. Wprawdzie każdy z nas ma mniej lub bardziej rozszerzone pory, ale u mnie to stanowi jednak poważny problem. Rozszerzone pory łatwo mogą bowiem przekształcić się w wągry lub wypryski. Tutaj - http://www.ezebra.pl/Sposob-na-rozszerzone-pory-Dobry-podklad-blog-pol-1494496065.html znalazłam garść porad, między innymi taką, że do cery z rozszerzonymi porami najlepszy będzie puder mineralny. A co Wy sądzicie na ten temat? Będę wdzięczna za wszelkie komentarze, bo dla mnie to dosyć ważna sprawa.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zdrowie i uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony : Poprzedni  1, 2, 3 ... 117, 118, 119
Strona 119 z 119

Skocz do:  
Możesz czytać tematy