Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Rozmowy na luzie

Motywacja do zmiany pracy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madzialena
Ultra fanatyk
Madzialena jest offline 



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 15155
Pomocy: 45




PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="ernest"]hehe... że niby ktoś będzie do mnie mówił i mnie nakręci na zmiany w życiu? Dziewczyny, wierzycie w coś takiego? No fajny by było, ale jakoś mi się nie wydaje, aby kilkoma zdaniami dało się faktycznie zmienić podejście/ sytuację danej osoby. Mylę się?[/quote]
spróbuj Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



Mikołaj1988
Mocno uzależniony
Mikołaj1988 jest offline 



Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 2886





PostWysłany: Sob Cze 13, 2015 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="ernest"]Mikołaj - wiadomo, że jest ważna, ale trudno ocenić jaka atmosfera panuje w danej firmie przed rozpoczęciem pracy, prawda? To dopiero widać w momencie kiedy trochę sie w tej firmie posiedzi, a wcześniej? Nic nie można z całą pewnością powiedzieć.[/quote]

Tu masz racje. Ale czasami mozna zdobyc opinie pracownikow juz pracujacych tam.

Dla przykladu. U mnie w pracy bylo trzech takoch ktorzy sie zwolnili i poszli do pracy gdzie dawali im 600zl wiecj. Ale co z tego jak robota do dupy. Za chorobowe mozna stracic prace, jak zachorujesz to lepiej wziac urlop niz L4. Zapierdzielaja jak takie mrowki 15min przerwy ani min dluzej. Urlop to jak dostaniesz dluzsz niz dzien to cud chyba ze na wykurowanie sie.

A u nas. Totalnie na luzie. Zero presji, urlop dostaniesz z dnia na dzien bez problem, jak potrzebujesz wyskoczyc na miasto np cos zalatwic na miescie to jak sie uwiniesz dosyc szybko (np. 30Min) to nie musisz odrabiac tego czasu. Sniadanie jest minimum 20min bez pospiechu a jak niema oblozenia praca to nawet i 40min. Umowy piersze na 2lata drogie zawsze na nie okreslony.

I czy warto bylo zrezygnowac z tego dla 600zl. Moim zdaniem nie. A i tak na delegacjach mozna bylo dorobic sobie wiec roznica nie byla by 600zl tylko np. 400zl. Choc ich narzekanie ich ze dieta 30zl nie starcza przezycie 1dnia, nie wiem co oni kupuja ze nie starcza. Mi jeszcze kilka zloty zostaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izus
Początkujący
Izus jest offline 



Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 41





PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ale ja nie wierzyłam w to, w sumie to nawet mój partner za to płacił, ale faktycznie na spotkaniach z Pohajskim poznałam osoby, które przeszły przez to samo co ja. Wszystko co mówił również nieco odmieniło mój sposób bycia, pojawiło się więcej optymizmu. Uważam, że próbować zawsze trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ernest
Zaangażowany
ernest jest offline 



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 196
Pomocy: 1

Data ślubu: 01.09.2009
Wiek: 40

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A ten "Podhajski" to co to za koleś? W Google wklepałam, ale wolę informacje z pierwszej ręki. Ktoś jeszcze ma doświadczenia z takimi osobami? Mam na myśli to całe "motywatorstwo"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzialena
Ultra fanatyk
Madzialena jest offline 



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 15155
Pomocy: 45




PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="ernest"]A ten "Podhajski" to co to za koleś? W Google wklepałam, ale wolę informacje z pierwszej ręki. Ktoś jeszcze ma doświadczenia z takimi osobami? Mam na myśli to całe "motywatorstwo"?[/quote]
z takim podejściem to sobie odpuść, nikt Cię mówieniem nie zmieni. tylko Ty możesz coś zmienić, <jakkolwiek banalnie to zabrzmi> jeśli będziesz chcieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izus
Początkujący
Izus jest offline 



Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 41





PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Nie masz racji - akurat na takich spotkaniach poznaje się wiele podobnych osób, które z problemów wyszły. Przecież do motywatorów wysyłani są masowo pracownicy firm. Ja niczego nie nakazuję, ale dobry motywator jest w stanie faktycznie wiele zmienić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ernest
Zaangażowany
ernest jest offline 



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 196
Pomocy: 1

Data ślubu: 01.09.2009
Wiek: 40

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Spróbujemy w najbliższym czasie coś z tym zrobić, powiedzmy że temat mnie zaciekawił, chociaż nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Chyba jednak spróbuję tych szkoleń, może faktycznie to pomaga? Szukam na FB innych osób, które przez to przechodziły Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madzialena
Ultra fanatyk
Madzialena jest offline 



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 15155
Pomocy: 45




PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote="ernest"]Spróbujemy w najbliższym czasie coś z tym zrobić, powiedzmy że temat mnie zaciekawił, chociaż nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Chyba jednak spróbuję tych szkoleń, może faktycznie to pomaga? Szukam na FB innych osób, które przez to przechodziły Wink[/quote]
ja mogę polecić coacha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ernest
Zaangażowany
ernest jest offline 



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 196
Pomocy: 1

Data ślubu: 01.09.2009
Wiek: 40

PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
No to podaj, daj jakieś namiary. Przynajmniej będę miała dwóch do porównania - z tego co widzę to o każdym można coś sensownego w sieci wyczytać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izus
Początkujący
Izus jest offline 



Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 41





PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Namiarów, a namiarów. A w jaki sposób ich porównasz? Nie chcę ci mieszać w głowie - lepiej pytaj samego trenera o rady/propozycje.
Tak jak mówiłam - pewnie istnieją w sieci np. na FB takie grupy wsparcia, gdzie faktycznie można pogadać z ludźmi, którzy przez to samo przechodzili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ernest
Zaangażowany
ernest jest offline 



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 196
Pomocy: 1

Data ślubu: 01.09.2009
Wiek: 40

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Wybiorę się na to szkolenie w najbliższym czasie. Nie będę szukała dalej - to co znalazłam zrobiło pozytywne wrażenie. Nie wiem jaka będzie przyszłość, ale życie jest zbyt krótkie, aby nie próbować go poprawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalimba
Początkujący
kalimba jest offline 



Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 20





PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Dla mnie motywacją było to, jak pracodawca miał spore problemy z wypłacaniem wynagrodzeń. Na szczęście w nowej firmie nie ma tego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Rozmowy na luzie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner