Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zdrowie i uroda

Badanie na hpv

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clara

clara jest offline 

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 6:34 am    Temat postu: Badanie na hpv Odpowiedz z cytatem
Pytanie do zorientowanych dziewczyn w temacie. Czy na hpv można przebadać się samodzielnie? Czy koniecznie musze iśc do lekarza po skierowanie na badanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

weronisia
Początkujący
weronisia jest offline 

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jest jakis powod z jakiego chcesz wykonać sobie takie badanie? Akurat nie musisz do niego posiadać skierowania, jest opcja wykonania go w laboratorium ale musisz wiedzieć,że czeka się na wynik trochę dłużej niż na wynik badnia z krwi ponieważ w takim rpzypadku najważniejsze nie jst wskazanie czy masz wirusa ale określenie tego jaki jest to typ wirusa ponieważ jest ich bardzo wiele. NIektóre typy są nieszkodliwe ale niektóre mogą powodować raka i jeśli będziesz wiedziała, że mas taki typ bedziesz bardziej czujna i do raka nie dojdzie. Dwie opcje badania to zamówienie go z laboratorium albo wykonanie stacjonarnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
clara

clara jest offline 

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jakby była opcja zamówienia do domu to byłoby super ponieważ aktualnie mieszkam na wsi i nie mam czasu na to aby z rana wybrać się na badania. Badanie na hpv chcę wykonać ponieważ mam pewność,ze pewnie jestem zarażona hpv. Mam kłykciny konczyste ( pani ginekolog stwierdziła,że wlasnie mam). Przeszłam ogólnie rok temu bardzo długie i bolesne leczenie kłykcin ( z wymrażaniem). Potem na kilka miesięcy miałam spokój ale niestety teraz zauwazyłam,że kykciny powróciły Sad A przynajminej mi się wydaje, ze to włąsnie to.
Powrót do góry
weronisia
Początkujący
weronisia jest offline 

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Widocnie w takim przypadku leczenie było prowadzone zbyt krótko. Jeśli byłoby prowadzone odpowiednio długo to kłykciny na pewno by nie powróciły. Dziwi mnie ogólnie,ze lekarz nie zlecila Ci badania na hpv. Powinnaś je jak najszybciej wykonać.
https://drwenerolog.pl/produkt/test-klykciny-konczyste/

Ostatnio zmieniony przez weronisia dnia Czw Lip 13, 2017 11:45 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
clara

clara jest offline 

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Poczytałam sobie o tym i trochę się przeraziłam Sad Czy jest jakaś szansa,ze nie mam wirusa?
Powrót do góry
weronisia
Początkujący
weronisia jest offline 

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jeśli są kłykciny to raczej ma się wirusa hpv. Plus jest ten, że wiele osób jest zakazonych. A lepiej jest o thym ogónie wiedzizeć niż nie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Zdrowie i uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz czytać tematy