Forum ŚlubnePortal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
Wesele - przejdź na portal || Forum ślubne | Suknie ślubne | Komis sukien ślubnych | Zapowiedzi Portal Ślubno Weselny www.WyjdzZaMnie.pl
FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   
Go to
Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Ślub cywilny

ślub w plenerze
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sweetdrop

sweetdrop jest offline 



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 1


Data ślubu: 19.06.2010
Wiek: 40

PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
podłączyłam się do wątku ponieważ, jestem aktualnie zainteresowana powyższym tematem. Ja od pół roku próbuję sprowadzić urzędnika na swój ślub. Bardzo mi zależy aby odbył się na terenie jednego z podwarszawskich pałaców. niestety same odmowy na razie mnie spotykały; więc jeśli miałby ktoś godnego polecenia urzędnika lub USC w okolicach Warszawy to ja bardzo chętnie skorzystam z tych danych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość



basienka2323

basienka2323 jest offline 



Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 13





PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
[quote]podłączyłam się do wątku ponieważ, jestem aktualnie zainteresowana powyższym tematem. Ja od pół roku próbuję sprowadzić urzędnika na swój ślub. Bardzo mi zależy aby odbył się na terenie jednego z podwarszawskich pałaców. niestety same odmowy na razie mnie spotykały; więc jeśli miałby ktoś godnego polecenia urzędnika lub USC w okolicach Warszawy to ja bardzo chętnie skorzystam z tych danych[/quote]
też słyszałamze to dość trudne, trzeba sie wcześniej umówić i najlepiej coś tam mu zaproponowaćSmile
_________________
czekolada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Valmai
Początkujący
Valmai jest offline 



Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 85
Pomocy: 1

Data ślubu: czerwiec/lipiec 2016
Wiek: 37

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Czy któraś z Was wie coś na temat ślubów cywilnych w plenerze? Moja koleżanka bierze w tym roku, pomimo tego, że miała załatwione to zmienił się urzędnik i pojawiły się jakieś problemy. Ja słyszałam o tym, że weszła/miała wejść jakaś ustawa, która by regulowała tę kwestię.
Sama jestem zainteresowana tematem ponieważ chcielibyśmy zorganizować plenerowy cywilny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_004
Początkujący
marta_004 jest offline 



Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 20



Wiek: 35

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Tak, jest taka ustawa: Prawo o aktach stanu cywilnego. Zorganizowanie ślubu cywilnego poza urzędem stanu cywilnego. Młodzi muszą zapłacić za taki ślub 1 tys. zł i mogą wtedy mieć ślub poza USC. Szkoda, że za moich czasów nie było takiej ustawy, może wtedy wzięłabym osobno cywilny i kościelny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Ślubne Strona Główna -> Przygotowania do ślubu -> Ślub cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Możesz czytać tematy
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Wesele Tworzenie stron internetowych
Baner